rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 25 Мая 2019

Європейські круїзи.

Європейські круїзи бувають різних варіантів. Найбільш розповсюдженими видами турів є середземноморський, уздовж Північної Європи і річкові круїзи по всій Континентальній Європі. Існують і трансатлантичні круїзи, що закінчуються в З'єднаних Штатах.

Середземноморські круїзи охоплюють узбережжя західного чи східного Середземномор'я. Західні круїзи, як правило, мають напрямок в Іспанію, Францію, і Італію. Деякі з них поширюються і далі на захід, аж до Португалії. Найчастіше вони починаються і закінчуються в чи Барселоні Римі. Популярні напрямки західних середземноморських круїзів - французька Рив'єра, Неаполь, Гібралтар і Лісабон.

Інші європейські тури по східній частині Середземного моря включають Італію, Грецію, Туреччину і Хорватію. Зупинки судів заплановані, як правило, в Афінах, Олімпії, Дубровнике, Стамбулі і на деякі з грецьких островів.

Деякі круїзи по Чорному морю часто містять у собі багато хто з тих же зупинок як і по маршруті східного Середземномор'я (Греція, Туреччина і Хорватія), але і крім цього звичайно зупиняються в Україні і Болгарії.

Північноєвропейські круїзи складаються з кілька різних турів. Самий популярний Північний круїз - тур по Скандинавії, часто з упором на фіорди в західного узбережжя Норвегії. Інші популярні напрямки скандинавських турів: Копенгаген, Осло і Гельсінкі.

Ще один популярний Північний круїз це по Балтійському морю. Цей тур має зупинки у великих містах Скандинавії Копенгаген, Гельсінкі і Стокгольм, а також зупинки в Росії й інших країнах Балтії, таких як Естонія. Ці тури часто відвідують Санкт-Петербург.

Багато європейських круїзних турів і по Британських островах з відвідуванням Англії, Уельсу, Шотландії, і Ірландії. Ці екскурсії часто відправляються з Лондона. Загальні зупинки по шляху Дублін, Белфаст, Единбург і Лох-Несс.

Ще один варіант туристичних круїзів - річкові тури по великих ріках Європи, таких як Сена, Дунай і Рейн. Оскільки багато європейських столиць побудовані на ріках, цей варіант дає можливість побувати в багатьох столицях за одну поїздку.

Трансатлантичні круїзи є ще одним популярним варіантом для європейців. Вони звичайно відправляються з міст на східному узбережжі США і містять у собі відвідування ряду західноєвропейських міст у Великобританії, Франції, чи Іспанії Італії. Часто, ці круїзи містять у собі зупинку на Атлантичних островах, таких як Бермудські.