rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 15 Июля 2019

Відпочинок в Одеської області

Підходить час нашого з дружиною літньої відпустки і сіли ми з нею радитися, куди цім літом поїхати у свій черговий відпочинок на морі. Звичайно, можна знову відвідати Україну з її сонячною Одесою або подихати чистим кримським повітрям. Згадав, як наші друзі розповідали про свій торішній відпочинок на чорному морі в Болгарії, вирішили, що може відвідати цього року Варну - адже там ми ще ніколи не були. Та й добиратися, що в Україну, що в цю незвідану нами країну практично однаково.

Вирішили глянути, що ж цікавого такого, що ми ще не знаємо, залучає наших співвітчизників відправлятися на свій відпочинок біля моря за кордон.

Відкривши Інтернет, почали вивчати з вартості перельоту. Квитки на літак виявилися дорожче, ніж до українських курортних зон, але воно і заздалегідь було зрозуміле - адже туди відстань буде побільше. Подивившись по карті, де наш літак зробить посадку, та визначили, що кілька годин нашого заслуженого відпочинку, ми будемо добиратися до узбережжя чорного моря в автобусі. Дружина, зморщивши носик, згадала жаркі і задушливі наші автобуси, що курсують між обласними містами, говорить: От було б відмінно, якби там знайти такого ж приватника, як той, котрий нас віз з аеропорту в Одесі та їздить швидше знаменитого водія з фільму "Таксі". І відразу пригадав, як у нас починався "відпочинок в Одесі".

Подивившись трохи сайтів присвячених морського пляжного відпочинку, дружина зробила зауваження, що не бачить різниці між їх пляжем "Золоті піски" і українським під Феодосією - і назви в них однакові, і довжина майже рівна. А нічим, відповів я, той же пісок і теж чорне море. Ми вже не раз відпочивали на морі, і в Україні, і в Росії, знаємо і де пісок на пляжі, а де і галька на березі.

Далі, дивимося сайти місцевих готелів на узбережжя. Судячи з фотографій - комфортабельність номерів, аналогічна нашим, і нічого нового не знайшли. Але звернули на вартість проживання в готелях у моря: якщо усе включено, то буде виключене в мене в гаманці до Нового року. Дружина радить, що може як завжди - де-небудь у пригороді зняти номер в готелі. Але, заморські пляжні готельні буржуї, ціну на проживання в готелі, що в місті, що в пригороді тримають пристойну - курорт, усе-таки. Знайшли, звичайно, готелі дешевше, але вони знаходяться далеко від берега моря, і щоб від них добратися до пляжу чорного моря, то можна встигнути двадцять п'ять разів згоріти на сонце, і тоді плакав, наш пляжний відпочинок.

З уже про падаючим настроєм, я закінчував дивитися на карти курортів, щоб довідатися, де розташований черговий готель, я мимохіть помітив, що моя друга половина, щось бурмоче собі під ніс, і раптом її лице опромінила посмішка. Милий, говорить вона, а не хочеш ти мені заздалегідь на день народження, купити нову турецьку дублянку. Почуваючи підвох в її словах, і догадуючись, що необхідно витратити ще, як мінімум три години, скануючи сайти, присвячені відпочинку на море в іншій заморській країні, відповідаю, що нам не вистачить коштів змотатися на недільку відпочити в Туреччині та купити там тобі новий одяг. "А я, думаю, що і ще, на щось залишиться", і, відіпхнувши моє крісло від клавіатури, зі своєю професійною швидкістю набору, набрала в розвідувачі база відпочинку, готель курорт в Одеської області Вапнярка".

Потім вона, знайшовши місцеві готелі на березі чорного моря, і відкривши їх на сторінках з вартістю проживання в них, я зрозумів, що ми вже не їдемо, ні в Туреччину, ні в Болгарію, а знову, як і торік проведемо свій відпочинок в Одеської області, на українській землі.

"А як же, дублянка із самої Туреччини", сміючись запитую я. "Так добре не думай про це: візьмемо в Одесі на базарі, там де тобі купували, відповідає вона, ти краще думай, який готель на чорному морі вибрати: той де були вже, або підемо на постій у сусідній". "Так ні, говорю, тепер думай сама, а я, поки ти думаєш, піду, принесу ту пляшечку вина, що ми взяли із собою в ресторані, коли їхали додому з готелю", того самого, у якому знову при свічах будемо проводити свій романтичний і щасливий відпочинок на чорному морі.