rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Відпочинок в Болгарії

Підходить час відпустки, і починаєш задумуватися - де цього року провести свій черговий відпочинок на морі. Можна знову поїхати в нашу сонячну Одесу або махнути з родиною в болгарську Варну. Адже ці міста майже однакові в курортному плані, та й побратими вони між собою. І добиратися непогано до чужої країни - сіли на пором і злегка колишучи по морським хвилях, дихаєш чистим морським повітрям і насолоджуєшся красотою просторів нашого прекрасного чорного моря, спостерігаючи, як чорні спини дельфінів пливуть за тобою в побіжному напрямку.

А все-таки, що ж такого цікавого в цих заморських країнах, що залучає наших співвітчизників ще з радянських часів, для проведення свого відпочинку на чорному морі на їхніх пляжах?

Болгарія - одна з численних морських країн Європи, найбільш приваблює туристів для того, щоб провести свій недорогий відпочинок на чорноморському узбережжі. Розташовується вона в південно-східній материковій частині континенту, а також займає добру ділянку площі на сході і півдні Балканського півострова

Граничить вона, з дуже цікавими, у туристичному плані, державами: на південному сході з європейською частиною древньої Туреччини, на півдні примкнула територія жаркої античної Греції зі своєю олімпійською історією, із заходу - європейські Македонія і Югославія, а на півночі - замки Румунії.

Сама болгарська земля має різний колоритний ландшафт. Проїжджаючи по країні можна побачити прекрасні в будь-яку пору року Балканські гори, що розрізали територію цієї держави навпіл і обірвавши своїми східними стінами у водах Чорного моря. Подорожуючи, зустрінете різні красиві низовини, що поросли густими зеленими лісами.

Але наша головна мета, який відпочинок у моря у них, і чим він відрізняється від нашого. Звичайно, головна привабливість проведення літнього відпочинку в цій країні, що його можна провести на одному з найбільших пляжів у всій матінці Європі, к приміру , курорту "Золоті піски". Так, пляж величезний - простягнувся на кілька десятків кілометрів уздовж чорного моря, але в нас під Феодосією є такий же, і з таким же піском. І так само називається, як у них - "Золоті піски".

Як і скрізь у світі, усі курорти Болгарії розташовуються на узбережжя. І якщо ті, хто попадає на відпочинок не на поромі, а на літаку, те завдяки зручному транспортному повідомленню, ви за парочку годин після приземлення в аеропорті Бургас, прибудете на берег чорного моря. Але ми знаємо, що одного нашого водія маршрутки "Аеропорт-пляж Аркадія" знімали у фільмі "Таксі" у головній ролі. Тому, у тій же Одесі, ви вже за годину, будете стояти біля входу в готель у моря.

Вибравши собі по своєму достатку, номер у фешенебельному готелі міста або знявши недорогі апартаменти в приватному міні-готелі у пригороді, допустимо Варни, і практично біля самого пляжу, ви хутко біжите на пляж підставляти своє тіло під жаркі промені літнього сонця і хлюпатися в хвилях чорного моря. Але це, же саме: і зняти номер у дорогому готелі, або оселитися в недорогий апартамент, що надасть готель під Одесою, Ви зможете зробити й у нас на Україні, і навіть дешевше, адже не треба в обмінному пункті брати їхню валюту, а можна скористатися своїми кровно заробленими.

Накупавшись у морі й одержавши свою дозу ультрафіолету, ви, відвідавши ввечері ресторані прихопивши (у них) пляшку ракії, відправляєтеся у свій номер продовжувати свій удало сформований літній відпочинок на чорному морі. Ну, а в нас, ви також, зі своєю коханою дівчиною, можете взяти в ресторані пляшку білого або червоного кримського вина і під тихий шелест морських хвиль зустріти захід сонця на балконі свого номера.

Так, усі - ніяких закордонів нам не потрібно. Їдемо знову в той затишний, приватний невеликий готель у приморському селищі, з такими приємними і увічливими власниками, з якого торік ніяк не хотілося заїжджати додому