rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 25 Мая 2019

Відпочинок під Одесою на чорному морі - курорт Вапнярка.

За вікном лунає веселий щебет птахів - значить знову прийшла весна. І як звичайно, з початком цієї зеленої весняної теплої пори роки багато людей починають задумуватися про те, як вони цим летом поїдуть відпочити на морі. Пошуки на сайтах в Інтернету і часті розмови зі знайомими і родичами про різні місця відпочинку приносять свої плоди: часто до середини весни наші туристи та відпочиваючі уже визначилися з місцем, де вони проведуть свій відпочинок на чорному морі або океанському пляжі.

Ну, а ми, розповімо про невелике курортне селище Вапнярка під Одесою на Україні, де будь-який охочий може повалятися на гарячому пісочку або насолодитися купанням у чистій прохолодній морській воді, під дитячий сміх і вереск від хвиль прибою чорного моря. Курортне селище Вапнярка розташувався в 10 хвилинах їзди від міської риси Одеси по узбережжю, убік міста супутника - Южний. Раніше, нічим не привабливе селище Одеської області, за останнє десятиліття став одним з відвідуваних місцем відпочинку туристів, що шукають спокійний сімейний недорогий відпочинок на чорному морі. Що ж їх сюди тягне?

По-перше - це недороге проживання. Адже, як відомо, ціни на житло біля моря для відпочиваючих, формуються від "крутості" курорту і близькості до пляжу. І поступово вартість, як номерів готелів, так і квартир приватного сектора знижується з видаленням від центральної частини курорту. І тому, це десятикілометрове видалення від міста Одеса, знизило вартість житла для відпочиваючих у цьому селищі до двох разів.

По-друге - це екологічність. Усі знають, що в передмістях міст, навіть на світових курортах, повітря набагато чистіше, ніж у міській рисі. А тим більше, якщо поруч море, з якого постійні літні морські бризи, що дують з його безкрайніх просторів, роблять повітря в таких місцях свіжим і чистим.

Ну і нарешті, по-третє, те, що подобається родинам, що приїхали на літній відпочинок з дитиною або дітьми - це положисте неглибоке морське дно в районі пляжу і різні дитячі водні розваги, такі як гірки і невеликі атракціони.

Як курорт, селище Вапнярка, поки не дотягає, до широко відомих, і тому в ньому ще не існує безлічі компактних комфортних місць проживання для відпочиваючих. Але, у період останніх кілька років на березі моря вишикувалися кілька приватних міні-готелів. Міні-готель біля моря "Вулик", власниками був запланований, як сімейний готель, у якому зможе відпочити влітку родина з дітьми. Для маленьких відвідувачів цього закладу, адміністрація готелю, у дворі, спорудила казкову дитячу площадку з міні-ставком, для вечірнього відпочинку і розваги батьків зі своїми малятами. Ну, а діти по-старше, завжди зможуть пограти в міні-футбол на зеленій галявині, настільний теніс, баскетбол або дартс.

Сусідом готелю "Вулик", є готель біля моря "Шик і Дим", з чудовим видом з вікон номерів готелю на морський пляж. Перший поверх готелю під Одесою займає ресторанний зал, де багато відпочиваючих курортів із задоволенням недорого обідають і вечеряють. Також у дворі мається крита ресторанна літня площадка та бар, де у літню жару можна випити келих холодного пінного пива або вина і також недорого і смачно поїсти, під аромат шашлику, що готується поруч на мангалі.

У двох хвилинах ходьби від прибережних готелів, розташувала свої одноповерхові і двоповерхові будиночки в тіні зеленої алеї база відпочинку "Оазис". А для бажаючих відпочити з підвищеними комфортними умовами, база відпочинку здасть свої комфортабельні номери в спальному корпусі.

От такий невеликий курорт існує поблизу міста-курорту Одеса. І наприкінці нашого огляду про курорти одеської області, побажаємо вам усім щасливої відпустки на море і незабутній приємний відпочинок на чорноморських курортах України.