rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 20 Июля 2019

Відпочинок на море - Балеарські острова

Якщо ви мрієте провести свій пляжний відпочинок на якихось екзотичних островах, то вам необхідно відвідати Балеарські острова - архіпелаг островів, що знаходяться в західній частині Середземного моря, поблизу східного узбережжя Іспанії. Ці прекрасні острови, ідеальне місце, де можна провести сімейний літний відпочинок через свій унікальний клімат, красивих пляжів з "золотим" піском, комфортних апартаментів готелів і чудових унікальних місць, що не залишають байдужими відпочиваючих і мандрівників з усього світу. Архіпелаг складається з п'яти самих основних острівних територій: Майорка, Ібіса, Мінорка, Форментера і Кабрера. Кожний з них, має свій єдиний і неповторюваний на іншому острові ландшафт місцевості.

Основні мови, на яких говорять місцеві жителі - це стародавній каталонський прислівник і національна іспанська мова. Але, що приїжджає на свій сімейний відпочинок знаючи англійську, не варто турбуватися про те, що їх можуть не зрозуміти, оскільки в цих місцях його всі прекрасно розуміють.

Основні острови, що найчастіше відвідують наші відпочиваючі, є Майорка, Ібіса і Мінорка, через їхній прекрасний для відпочинку клімату в літній сезон, піщаних пляжів, неповторної каталонської кухні, і нічного відпочинку проведеного у всіляких ресторанах. Найчастіше , щоб відпочити на морі сучасною молоддю (будь-якого віку!), відвідується третій по величині з островів архіпелагу - Ібіса, що за останні кілька років, стала найбільш популярним місцем відпочинку світових "зірок" кінематографа. Хоча, не одна тільки розвага в ресторанах, розташованих на узбережжя моря, волоче сюди туристів з усього світу - на цьому острові зосереджені найбільш привабливі курорти, де проводять свою відпустку і сімейний відпочинок с дітьми.

Ібіса цікава і для туристів, через достаток своїх історичних пам'ятників у заповіднику Сес-Салин. Любителів подорожей, часто можна зустріти на крутій маленькій брукованій вулиці Капилья-де-Сан Сириако, що перетинає площу Калле і веде в центральний собор старого міста. Групи туристів, на цій невеликій вулиці, часто зупиняються біля цікавого історичного місця - велика ущелина в скелі, із ґратами закриваючи сам отвір. Легенда говорить, що через це місце в каталонську арабську міцність, у 1235 році проникнув перший солдат армії короля Хайме І, що і завоював цей острів.

Відпочинок на Майорке - найбільшому з островів архіпелагу, також буде забезпечений фантастичним достатком різних місць, у яких буде що подивитися і чим зайнятися: це і пляжний відпочинок на самому популярному острівному курорті Магалуф і історичні визначні пам'ятки самої столиці острова Пальма-де-Майорка.

Основна визначна пам'ятка Майорки, що надить туристів - круглий замок Bellver:, що знаходиться на пагорбі поруч зі столицею острова, зведений у 14 столітті для правичого у ті часи короля Джеймса ІІ Арагонського. Потужність стін замка, дозволила в 18 і 19 століттях використовувати цей будинок, як міську в'язницю. Дуже популярні туристами і відпочиваючими на Майорке, це Куэвас-де-Драч (печери Дракона), із прекрасними вигадливими скельними утвореннями зі сталагмітів і сталактитів, а також вражаюче по своїй красі підземне печерне озеро.

Другий по величині з Балеарських островів - Менорка, зможе вам надати ідеальну можливість прекрасного відпочинку і приємного розслаблення. Піщані курорти Менорки є ідеальним місцем на архіпелазі, щоб тут провести спокійний відпочинок с малюком. З головних туристичних визначних пам'яток на острові, це печера Xoroі, з її вразливим диско-баром, що розташовується безпосередньо в самій печері. Танцювальна площадка та диско-бар споруджені при вході в печеру, і частково розташована як у самому гроті печері, так і на відкритій площадці, уступом виступаючим над морськими хвилями.

На Балеарських островах для традиційних подарунків купують вишивку, ручного розпису керамікові, різні вироби зі скла, руфії і пальмових листів, саморобні черевики, перли й іншу біжутерію.