rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 20 Июля 2019

Відпочинок на чорному морі.

Як би ні був прекрасний відпочинок на чорному морі в Україні, але багато жителів СНД, бажають провести його за кордоном, будь то Туреччина або Болгарія. Відпочинок на болгарській території, почався ще з часів колишнього Радянського союзу, коли партійні боси, летіли в цю державу у свою заслужену відпустку.

Це курортна країна розташувалася в південно-східній материковій частині Європи, а також займає значну площу на Балканському півострові. Граничить вона з цікавими, по частині як туризму, так і літнього відпочинку країнами: із заходу Югославією і Македонією, на півдні з древньою Грецією, з південного сходу знаходиться казкова Туреччина, а з півночі - Румунія. Ну, а вся східна границя проходить по узбережжю Чорного моря з його незліченними пляжами.

Країна має красивий різноманітний пейзаж. Завжди можна побачити прекрасні, у будь-який час проведення відпочинку в Болгарії, Балканські гори, що перетинають територію країни навпіл і виступають своїм східним крилом над водною поверхнею чорного моря. Крім гірського ландшафту, можна побачити прекрасні низинні місця, покриті могутніми лісами.

Але, головна привабливість для багатьох туристів, що відвідують цю країну, є літній пляжний відпочинок на чорному морі. Чорноморське узбережжя тут усипане різними піщаними пляжами, як невеликими, так і протяжними на кілька кілометрів. До речі, отут можна відпочити на самих величезних пляжах у всій Європі, к приміру, на знаменитих "Золотих пісках". Але крім одержання бронзової засмаги і хлюпання в теплій морській воді відпочиваючі на цих пляжах туристи, не забувають відвідати цікаві історичні середньовічні фортеці та інші знаменні місця, у яких для себе можна узнати древню історію місцевого населення.

Як уже сказано, всі основні курорти, що відвідують охочі відпочити на морі туристи, розташовані уздовж усього морського узбережжя. До них підходять зручні транспортні розв'язки від міжнародного аеропорту в місті Бургас. І тому, зробивши посадку в аеропорті, ви вже через кілька годин перебування на болгарській землі, попадаєте на райські знамениті чорноморські курорти, де зробивши процедуру оформлення поселення в готель біля моря, зможете зітхнути чистим морським повітрям, прилягти на гарячий пісок, підставивши своє тіло жарким південним променям сонця або стрибнути в морську хвилю, що набігає на берег.

Усі готелі курортів, коли пляжний відпочинок у літній сезон набирає свою силу, пропонують свої послуги по наданню своїх номерів для проживання в них приїжджаючих відпочиваючих. У районі пляжу карколомний готель у моря, може вам запропонувати свої апартаменти для VІP-відпочинку по програмі "Усе включено".

Ледве подалі від берега моря, для тих, що приїхали на недорогий літній відпочинок курортників, приватний міні-готель біля моря запропонує недорогий, і головне не уступачий по комфортності фешенебельних готелів свій номер. Отут, як говорять "сам собі пан" у виборі житла. Тому на морських курортах можна добре відпочити людям з різним статком.

Ну, а ми побажаємо щорічно вибиратися усією своєю родиною з дітьми і друзями на прекрасний незабутній літний відпочинок на чорному морі і відвідувати різні чорноморські курорти будь-яких країн.