rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 25 Мая 2019

Відпочинок на чорному морі в одеській області - курорти України.

Є красиві слова в одному знаменитому шлягері "От і літо прийшло...". І дуже часто в цю найкращу пору року, майже в кожній другій родині нашої країни виникають суперечки з приводу курортного місця на море, куди можна, та й потрібно поїхати, щоб відпочити з дітьми, покупатися в прохолодної, для жаркого дня, морській воді, позагоряти під променями південного сонця. У цей період, між родичами і знайомими, виникають розмови на тему, де і як вони проводили свій відпочинок на морі, що їм сподобалося, а чим вони були незадоволені.

Літо - важка пора і для туроператорів: хтось хоче провести відпочинок на островах, деякі бажають відвідати Болгарію або Туреччину. Але багато родин з невисоким сімейним бюджетом усе-таки їдуть на наші курорти, що знаходяться на Азовському або Чорному морі. І от про такий курорт в Україні одеської області, невеликий, але перспективний і буде наш невеликий огляд.

Одеса - славне курортне місто, хоча і гучний. З міста-мільйонера в літній сезон він перетворюється в 4-х мільйонний мегаполіс. Але ніхто і ніколи не підраховував, скільки відпочиваючих зупиняється в його передмістях, тому що це золоті місця, для того, щоб тут проводити свій недорогий сімейний відпочинок.

У 10 хвилинах їзди від східних окраїн Одеси убік міста Миколаїв на берегах чорного моря і примикає до нього Аджаликського лиману, розташувалося непримітне тихе і спокійне курортне селище Вапнярка. Донедавна, у ці місця приїжджали на літній відпочинок лише на відомчі бази відпочинку або в гості до знайомих місцевих жителів. Але в зв'язку з початком пошуків відпочиваючих нових тихих місць відпочинку, де можна спокійно і головне недорого відпочити влітку усією родиною, селище стало перетворюватися.

Через закриття підприємств, їхні бази відпочинку на чорному морі, розташовані в околицях Вапнярки стали розпродаватися і відновлюватися новими власниками. І от одна з таких відновлених база відпочинку "Оазис", від якої до прибережного пляжу, не більш 10 хвилин ходьби з малям, приймає гостей з усього СНД. Чисті й акуратні будиночки для відпочинку родини з дитиною ніколи не пустують тут у літній сезон.

Поруч з БО "Оазис" був побудований невеликий двоповерховий сучасний міні-готель на чорному морі, с чотирма прекрасними комфортними номерами "Вулик". Чому в готелю така дивна назва? Тому, що "Вулик" у перекладі з українського означає дом, у якому живе родина бджіл. І дійсно, міні-готель створено для того, щоб у ньому можна було провести свій літній відпочинок з дітьми на чорному морі.

Галявина казок з казковими персонажами біля дійсного міні-ставка і з дійсними коропами, ігрова галявина для міні-міні-футболу, настільний теніс і баскетбольне кільце... Тут усе створено для того, щоб батьки не знали турбот, про тім як провести вечірній час зі своїми дітьми.

У трикутнику компактного проживання відпочиваючих на курорті знаходиться і гостинно-ресторанний комплекс "Шик і Дим". Свої верхні три поверхи, готель на море, пристосував для 12 добротних шикарних номерів, з вікон кожного з яких видний обрій неосяжного чорного моря і вузький перешийок піщаного пляжу утвореного морською гладдю і лиманом.

Перший поверх готелю в Одеській області займає ресторан, у якому можуть смачно і головне недорого пообідати або повечеряти, що не тільки проживають у готелі, але і будь-який охочий відвідати цей заклад. На весь літній сезон біля готелю відкривається літня ресторанна площадка, у якій завжди в жару мається свіже холодне пиво, напої і шампанське. А який відпочинок без шашликів? Вони такі ароматні і пропахлі димки вже майже готові, досмажуються на мангалі і чекають вашого приїзду.

От таке непомітне курортне селище під Одесою чекає своїх старих друзів і нових знайомств із кожним, хто вирішив провести свою літню відпустку на недорогих курортах українського чорноморського узбережжя.