rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 20 Июля 2019

Відпочинок на чорному морі у Болгарії

Одна з країн, найбільш приваблива щоб провести свій казковий відпочинок на чорному морі, є Болгарія, що частково розташована в південно-східній Європі, а частково в східній і південній частині Балканського півострова. Країна граничить на півночі з Румунією, із західної сторони - Македонією і Югославією, на півдні екзотична Греція, на Південному Сході примикає до території Туреччини, а вся східна границя - безкрайні простори Чорного моря.

Болгарська територія має чудовий і красивий пейзаж, за рахунок прекрасних у будь-який час відпочинку, Балканських гір які перетинають цю курортну країну і досягають своїми східними краями узбережжя Чорного моря. Також, велика частина держави, як гірського, так і низинного ландшафту покрита зеленими лісами.

Головною привабливістю для тих, хто бажає тут провести свій літній відпочинок і накупатися в теплих водах чорного моря полягає в тому, що на узбережжя знаходяться одні з найбільших пляжів у всій Європі. Але не тільки літній відпочинок, залучає туристів у цю державу і ще і те, що можна одержати прекрасну можливість, відкрити для себе історичні пам'ятники і цікаві місця, що представляють великий культурний інтерес населення цих місць.

Основні курортні зони для тих, хто бажає відпочити, або провести декілька днів своєї відпустки, зручно розташувалися на чорноморському узбережжі і мають відмінне транспортне повідомлення від міжнародного аеропорту в Бургасі. І тому незабаром, після здійснення посадки, Ви вже зможете насолоджуватися своїм морським відпочинком, дихати чистим морським повітрям, ніжитися на теплому піску і всім тим, що можуть вам запропонувати ці чорноморські курорти.

Останнім часом пляжний відпочинок у цій країні збільшує свою популярність через великий вибір різних готелів і курортів, у яких можна провести, як недорогий відпочинок на морі, так і по більш состоятельній програмі "Усе включено". Кожна родина, що приїхала на відпочинок, може для проживання вибрати собі готель на чорному морі по своєму бюджеті. Але, яка б, ні була вартість проживання в готелі, ваш відпочинок на узбережжя буде незабуваємим.