rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 23 Марта 2019

Відпочинок на чорному морі під Одесою - курорт одеської області Вапнярка.

З приходом весни, любителі купатися на море і відпочивати під жаркими променями південного сонечка, починають переглядати інформаційні сайти по організації відпочинку на наших морях, Чорному або Азовському, а також на закордонних курортах. Також знайомими і близькі між собою діляться своїми враженнями, про ті місця, де вони побували раніше, висловлювати сильні і слабкі сторони курортних міст і селищ. Ну, а ми поділимося з вами інформацією про невелике селище під Одесою, що на Україні, яке останнім часом стає об'єктом уваги відпочиваючих, охочих недорого відпочити на чорному морі.

У 10 кілометрах, на схід міської окраїни міста Одеса, на берегах Аджаликського лиману та чорноморського узбережжя розташувалося, раніше непомітне, селище Вапнярка. За останнє декілька років, це селище, почало ставати зоною підвищеної уваги у відпочиваючих шукаючих спокійний сімейний відпочинок, вдалині від міського шуму і суєти. Чистота морської води (пляж знаходиться на закінченні Одеської бухти), свіже чисте морське повітря і неглибоке дно чорного моря, стало приводом для того, щоб це місце стало курортним, на якому можна провести недорогий відпочинок під Одесой, і що особливо, провести саме сімейний відпочинок з дітьми на море.

Так як, Вапнярка, як курорт, ще молода, то інфраструктура в селищі перебуває в стадії формування. На пляжі ще немає великого вибору розваг для дорослих і дітей, але дитячі гірки і катання в літню пору по морських хвилях вже стало доступним для будь-якого бажаючого.

Головне питання, що більше всього хвилює відпочиваючих - це житлове питання. Оселитися на курорті, по-перше, можна знявши будиночок або кімнату в приватному секторі, де за 8 у.е. з людини за добу проживання, яку вам завжди з задоволенням здадуть місцеві жителі.

З компактних місць розселення відпочиваючих, на першому місці знаходиться база відпочинку на березі моря "Оазис", розташована в 7-10 хвилинах неспішної ходьби з дитиною до піщаного пляжу. Чудесні, на невеликій відстані друг від друга, одне- та двоповерхові будиночки бази відпочинку розкинулися в тіні зеленої алеї, що створює приємну прохолоду у жаркий день. Біля кожного будиночка, для інформації автотуристам, мається місце для паркування автомобіля відпочиваючих.

У п'ятьох хвилинах до моря знаходиться невеликий, усього на чотири номери, приватний двоповерховий міні-готель під Одесою "Вулик". Головна визначна пам'ятка цього готелю - чудова площадка для ігор та розваг батьків з дітьми. На ній малята зможуть побігати біля казкових героїв, що розташувалися навколо міні-озера з живими коропами, а діти по-старше - на галявині пограти в міні-футбол, покидати м'яч у баскетбольний кошик або пограти з батьками в настільний теніс.

По сусідству з готелем знаходиться приватний готельний комплекс "Шик і Дим", із усіх вікон номерів якого видно тільки море і пляж селища. Готель на морі під Одесою має на першому поверсі ресторан, відвідуваний багатьма відпочиваючого курорту, через свої недорогі ціни європейської кухні. Також у дворі комплексу мається крита літня площадка, де можна недорого і смачно пообідати або повечеряти, випити келих холодного пінного пива або шампанського у бар, замовити ароматний шашлик, що готується на мангалі у вас на очах.

Ну а під кінець, ми хочемо вам сказати, що курорт, уже чекає вас до себе в гості, для того, щоб ви змогли оздоровити на море своїх дітей, а самим провести кілька щасливих днів свого відпочинку на чорноморському узбережжі України під Одесою.