rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 15 Июля 2019

Що потрібно знати в Туреччині?

Республіка Туреччина, найбільше широко відома у світі як просто Туреччина, практично цілком оточена водою: Егейським морем, Средиземным і Чорним морем. Країна частково розташована в Європі і частково на Азіатському материку, має міжнародні границі з вісьма різними країнами, і в основному з Грецією і Сирією.

Населення Туреччини нараховує більш 71 млн. чоловік, з яких більш чотирьох мільйонів проживають у її столиці - Анкарі. Найвідоміший для нас, туристів, місто в Туреччині це його найбільше місто Стамбул з населенням більш ніж 10 мільйонів жителів. Державна мова в країні є турецький на який говорить більш 97% населення. Незважаючи на розходження між регіонами країни Туреччина має високий рівень грамотності.

Туреччина - парламентська республіка, у якій президент вибирається парламентом, а не безпосередньо громадянами. Незважаючи на те, що нація розділена між Сходом і Заходом, Туреччина завжди залишалася європеїзованим суспільством і більшість її закордонних зв'язків поєднують країну з Європою, а потім Захід.

Туреччина була батьківщиною для деяких з найстарших у світі цивілізацій, як, наприклад, Османської і Візантійської імперій, що датуються 334 р. до н.е.. Це сьогодні видно по многим історичних архітектурних пам'ятниках, що розкидані по території всієї країни, що щорічно до себе залучають тисячі туристів. Чи Троя Трува в Туреччині, є одним з найвідоміших археологічних пам'ятників у світі, поряд з бібліотекою Цельса в Ефесі.

Але не всі історичні пам'ятники сьогодні в Туреччині мають тільки декоративний характер. Наприклад, історичний будинок Блакитна чи мечеть мечеть Султана Ахмеда, дотепер залучає не що тільки відвідують її туристів, але і місцевих жителів-мусульман. Через свій древній вік, Туреччина має багату культурну історію, що продовжується і сьогодні, що щонайкраще представлена в роботах турецького письменника Орхана Памука, що одержав у 2006 році Нобелівську премію в області літератури. Сучасна турецька музика і література, в останні роки, переступила усі свої місцеві границі і стала відомої у всій Європі.

Крім огляду історичних артефактів, туристи приїжджають у Туреччину і для того, щоб побачити неймовірну природу і купуватися на незайманих пляжах. Сухе і жарке літо роблять Туреччину ідеальним місцем для шанувальників пляжного відпочинку з континентальної частини Європи Континентальної зими приїхати в країну позагоряти і зануритися в теплі морські води, тим самим допомагаючи уряду Туреччини розробляти курортні міста по всій країні.