rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 26 Августа 2019

Останнім часом, із приходом теплих днів весни, у багатьох родинах, а особливо з дітьми, виникають диспути, із приводу: де цим летом поїхати і відпочити на море. І звичайно дане питання упирається у фінансовий стан самої родини. Якщо в родині є достаток коштів, то спокійно можна знайти пристойного туроператора і поїхати на сімейний відпочинок на море в Європу або Африку, Азію або вибрати собі океанський архіпелаг і загорати на пляжі якого-небудь острова.

Але, із усіх бажаючих отдохнуть на море, таких родин буде невелика кількість, і тому, основна маса їде для відпочинку на наші Чорне або Азовське море, в Україну або Росію. У курортних містах, будь-то Одеса або Сочі, Ялта або Анапа, родини з дітьми чекає наступну незручність: чим ближче знята квартира або номер у готелі до берега моря, тим вище ціна на проживання в них. І, тому, центральні райони курортів, знову стають недоступними для відпочиваючих із середнім достатком, а їздити до морської води з окраїн міста в переповнених і задушливих маршрутках, під час свого безцінного відпочинку не сильно усім хочеться.

Ця причина спонукала родини з дитиною або декількома дітьми шукати альтернативні місця відпочинку в пригороді великих міст-курортів, де і повітря буде чистіше, до моря дійти за кілька хвилин, та й нарешті, ціни на проживання не такі високі. Ну а ми для таких охочих відпочити на чорному морі зі своїми дітками зробимо невеликий огляд одного з курортних селищ в Одеській області - Вапнярка.

Селище Вапнярка розташоване в 10 хвилинах їзди від східних окраїн міста Одеса і розкинувся уздовж Аджаликського лиману, до самого берега чорного моря. Лиман і море наприкінці села утворили між собою вузьку смужку суші, на якому і знаходиться піщаний пляж цього курортного селища в одеській області.

Родини, що приїхали для відпочинку на цей курорт на чорному морі, можуть вибрати собі кілька варіантів для свого проживання. Один із самих недорогих - це пройтися по вулиці села і зняти собі будиночок або кімнату в будинку у хазяїнів, з різним рівнем зручностей. Для інформації: вартість проживання в 2010 році в будиночку вам обійдеться усього 10 доларів з людини за добу.

У 7 хвилинах неспішної ходьби з дитиною до пляжу чорного моря знаходиться база відпочинку під Одесою "Оазис", що завжди рада прийняти до себе відпочиваючих курортників. Охочі віддихнути на базі відпочинку, можуть зняти собі одно- або двоповерховий будиночок, що коштує під кронами дерев, або номер із усіма зручностями в невеликому спальному корпусі.

Також за 5 хвилин ходьби знадобиться відпочиваючої, щоб дійти до пляжу від невеликого, всього 4 номера, приватного міні-готелю "Вулик". Цей міні-готель на чорному морі славиться на курорті, тим, що його призначення - відпочинок з дітьми. Власники готелю, у дворі свого закладу, створили дійсний рай для дітей - ігрову розважальну спортивну дитячу площадку, з якої мами своїх дитинок не можуть увечері витягнути, щоб укласти їх спати.

Поруч з готелем от уже кілька років як побудувався готельний комплекс "Шик і Дим". Цей готель в Одеській області, дивлячись на свого сусіда, з його вічним веселим дитячим сміхом, у плані підготовки до літнього відпочинку, також створила невелику площадку для розваги малят. Також "Шик і Дим" на своєму першому поверсі має недорогий ресторан та у дворі літня площадка, де багато приїхавших на відпочинок під Одесою, недорого обідають і вечеряють, під ароматний запах шашлик, що готується на мангалі.

Ось такий невеликий курорт для сімейного відпочинку існує в Одеській області. Ну, а ми, побажаємо усім самого приємного відпочинку біля моря, і пускай вода чорного моря і південне сонце України або Росії оздоровляє незміцнілі організми ваших дітей.