rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 17 Июля 2019

З наближенням настання пори літніх відпусток, практично в кожній другій родині, виникають однакові проблеми - вибір місце свого літнього відпочинку. Дзвінки в турфірми, перегляд інформації в Інтернету і реклама на телебаченні дає свої ефективні результати: бажаючі отдохнути на морі знаходять собі курорт за своїм розсудом і станові сімейного бюджету.

У підсумку любителі екзотики летять на океанські острови, щоб полежати на їхніх піщаних пляжах під тінню кокосових пальм, деякі відправляються в Єгипет на Середземне або Червоне море, інші перетинають чорне море, щоб потрапити в Туреччину або Болгарію.

Багато існує на планеті знаменитих місць для прекрасного відпочинку в літній сезон, але, про маловідомі, що знаходяться в нас у безпосередній близькості, практично ніхто не знає. От про таке курортне селище, під славним курортним містом Одеса в Україні, ми і зробимо свій невеликий огляд.

Проїхавши уздовж узбережжя чорного моря, всього 10 хвилин, від житломасиву Котовського, убік супутника Одеси - міста Південного, можна потрапити в невелике селище Вапнярка. Донедавна , це місце відвідували для свого відпочинку, лише відпочиваючи приїжджаючи до знайомого або родичам проживаючим у цьому селищі. Також, ці краї раніше відвідували, щоб відпочити з дітьми, і працівники підприємств на свої підвідомчі бази відпочинку на чорному морі.

Змінився час, і змінився статок родин. Люди с достатком, завжди знайдуть собі заморський курорт, але родини з невисоким достатком, що бажають, хоч раз показати своїм дітям морські хвилі, шукають недорогі місця для свого відпочинку і морського оздоровлення своїх малят. І от такий контингент родин, потягнувся в пригород курортів, тому що там можна провести свій і дитячий відпочинок на чорному морі, набагато дешевше, ніж у центрі курортної зони.

Перші родини, що відвідали Вапнярку, рознесли невелику славу про неї, як про місце, де можна недорого відпочити у літній період, і поступово у Вапнярку стали навідуватися відпочиваючі з усього СНД. Проживання в моря, велося тоді тільки в будиночках і кімнатах хазяїнів земельних ділянок приватного сектора. Утім, і зараз, за 6-8 у.е. у добу за людину, вам із задоволенням здадуть житло місцеві жителі.

Приплив відпочилих змусив підприємців глянути на курортний бізнес у селі і створити комфортні умови для проїжджачих сюди на сімейний відпочинок. Спершу, була відновлена одна з закинутих баз - база відпочинку під Одесою "Оазис". Красиві, одне- і двоповерхові будиночки цієї бази відпочинку в одеській області, виставлені уздовж тінистої алеї, от уже кілька літніх сезонів приймає гостей з колишнього Союзу. Родини з Росії, Молдови, Бєларусі й України весело проводять свій відпочинок на чорному морі під зеленим наметом дерев, що створюють приємну прохолоду у жаркий день.

Напроти в’їзних воріт БО "Оазис", відкрився сучасний приватний міні-готель під Одесою "Вулик". Недороге проживання в комфортабельних номерах, наявність кухонь для самостійного готування їжі відпочиваючими, і головною визначною пам'яткою готелю - галявиною з казковими героями й ігровою спортивною площадкою, зробили готель центральним місцем, де проводять свій високоякісний відпочинок з дітьми мами і папи.

Сусідами в готелю і бази відпочинку знаходиться чотириповерховий комфортабельний готельний комплекс "Шик і Дим". Затишні номери, прекрасний вид на море з вікон готелю в Одеській області створюють незабутні враження про проведений у ній часу свого відпочинку. А, на першому поверсі комплексу, розмістився недорогий ресторан та бар, де будь-який охочий із усього курорту може недорого зайти і поїсти, випити напоїв або чого-небудь міцніше.

От такий невелике, але прекрасне селище, існує на українському узбережжі чорного моря, що знову запрошує до себе в гості нових друзів.