rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Четверг, 18 Июля 2019

Палац Топкапы

Палац Топкапи в європейській частині міста Стамбул (Туреччина) був із середини XV до середини XІ століть розкішним будинком Османських Султанів. Будівництво палацу було засновано в 1459 році і згодом будинок пережив безліч землетрусів і пожеж. Як музей, палац функціонує з 1924 року і відтоді його відомі історичні артефакти, пишні сади музею і сьогодні залучають величезну безліч відвідувачів.

Османські султани правили султанатом більш 600 років і мали величезну владу над великою імперією від Східної Європи до Іраку. Палац Топкапи був екстравагантним прикладом багатства і могутності султанів і місцем для багатьох зустрічей, заходів і розважальних шоу. Споконвічно, палац був спроектований з чотирьох основних дворів і численних дрібних структур, що могли б прийняти одночасно до тисячі чоловік. Палац функціонувало як самостійне місто і міг забезпечити майже всіх його відвідувачів без необхідності залишити палац границі.

Завдяки своїй багатій історії і тому факту, що він є місцем збереження ряду важливих історичних артефактів і реліквій, за станом на 2015 рік палац залучає більш мільйона відвідувачів у рік. Найбільш популярними з них є меч і плащ, що ніколи належали пророку Мухаммеду. Є також безліч колекцій образотворчої кераміки, каліграфії, стародавніх манускриптів, фресок і королівських коштовностей. Але велика частина будинку недоступна для відвідування широкої громадськості, і тому в них можна добратися тільки із супроводом досвідчених гідів.