rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 20 Июля 2019

Хоча і недавно були морози, але сьогодні через шибку починає гріти жаркі проміннячка весняного сонечка і на галявинах зеленіти травичка. Але є ще краща пора року - літо, з його літніми відпустками і поїздками на відпочинок біля моря. Багато родин вже зараз мучать питання, куди відправитися цим літом, який курорт вибрати? Поїхати на старі звідані місця або відвідати нові?

Деякі бажають на острівні океанські архіпелаги, другі на заморські країни Африки, Азії або Європи. Але, ми розповімо про наші на курорти України, де можна також якісно відпочити самим і оздоровити своїх дітей, і при тому за набагато меншу суму, відкладену узимку на поїздку до моря.

Є на Україні, в одеській області, у 10 хвилинах їзди на схід від границь курортного міста Одеса - непримітне село Вапнярка. До деякого часу, сюди в основному приїжджали відпочити на море тільки до місцевих знайомих або к родичам, а також на відомчі бази відпочинку, розташовані на чорноморському узбережжі.

Але, останнім часом, наші відпочиваючі, із усього колишнього союзу, що утомилися від міського шуму, сталі шукати спокійні місця для проведення свого літнього відпочинку. І з цієї причини ними стали облюбовуватися пригороди великих курортних зон, і зокрема селище Вапнярка, як місце, де можна пристойно і недорого відпочити на чорному морі.

Приплив відпочиваючих у селище, змусив місцеве населення, подивитися на нього з боку і вирішити створити тут невеликий курорт у передмістях Одеси. Спершу за сезон, була відновлена, закинута через закриття підприємства база відпочинку під Одесою "Оазис». У 7 хвилинах ходьби з дитиною до місцевого пляжу, упоряджені одне і двоповерхові будиночки бази відпочинку, от уже кілька літніх сезонів, приймають своїх старих знайомих, приїжджаючих сюди вже не перший рік, а також знайомляться з новими відпочиваючими з усіх куточків СНД. Крім недорогих будиночків для відпочинку, бажаючи відпочити з комфортом, база відпочинку може запропонувати і комфортні номери з усіма зручностями у своєму спальному корпусі. Чисті й акуратні окремо стоячи будиночки, свіже морське повітря, смачні обіди кухарів бази відпочинку і вечірня площадка для відпочинку батьків зі своїми дітьми - що ще потрібно для того, щоб провести свій недорогий відпочинок родині.

Напроти центральних воріт "Оазису" відкриті двері для гостей приватного міні-готелю "Вулик". Як говорять у відкликаннях про готель самі відпочиваючі - це дійсний рай для відпочинку родини з дітьми. Комфортні кондиційовані чотири номери двоповерхового готеля під Одесою у якому дизайнерами не упущена жодна дрібниця - ідеальне місце де можна провести недорогий відпочинок на чорному морі. Ну, а дитячій галявинці, з героями казок, що обступили міні-озерце з живою рибою та ігровій спортивній площадці у дворі готелю може позаздрити будь-який заклад подібного роду, навіть іменитого курорту.

Біля "Вулика", з видом на море з усіх 12 затишних номерів, розташувався гостинно-ресторанний комплекс "Шик і Дим". Головне гасло цього готель в одеської області звучить так: "Тут можна смачно поїсти і солодко поспати", адміністратори готелю виконують на всі 100 відсотків. Оздоблення номерів, вечірній відпочинок на свіжому повітрі під південним небом у плетених меблях на балконі, не залишить жодного відпочиваючого байдужим.

Перший поверх готельного комплексу займає банкетний зал, який може відвідати будь-який відпочиваючий у курортному селищі. Смачна недорога їжа європейської кухні, відмінний бар із усілякими напоями, неголосна приємна музика і затишна обстановка в залі зробить приємність кожному, хто відвідає це місце. В дворі готелю на весь літній сезон відкривається ресторанна площадка, де також можна недорого пообідати, випити холодного пива або шампанського а також з’їсти ароматного шашлику.

От такий коротенький огляд складений нами про невелике курортне селище під Одесою. Але, як говориться, краще один раз побачити, чим почути, і тому Вапнярка чекає вас до себе в гості, для ви проведете свій відпочинок на чорному морі.