rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 26 Августа 2019

Місця для відвідування в Стамбулі

Щоб перейти на найважливіше питання відповіді для туристів, що хочуть поїхати в Стамбул, ми скажемо, що в місті гідних місць для відвідування безліч. Насамперед, ми повинні сказати, що Стамбул - це величезне місто і більш людний, чим багато міст країн Європи. Однак, майже усе найбільш кращі для огляду туристами історичні пам'ятники Стамбула розташовані в його "старому місті" оточеного руїнами міських візантійських стін. Що тут можна подивитися туристу?

Скажемо просто: перлину Стамбула - Собор Святої Софії, Палац Топкапи - адміністративного центра Османської імперії, найбільш прекрасну Мечеть Султанахмет (Блакитна Мечеть), неймовірні Еребатан. Усі ці пам'ятники історії знаходяться в районі Султанахмет, розташованого в історичній частині міста. Вважається, що турист не може розглядатися як турецького туриста, якщо він відправився в Стамбул і повернувся без відвідування району Султанахмет. Мечеть Султанахмет це найважливіша мечеть для відвідування туристами, але крім її в плані архітектури важливої вважається і Мечеть Сулеймание, архітектором якої є Мимар Синан - самий головний архітектор Османської імперії.

Коли ви входите в сад Палац Топкапи ви зштовхнетеся з величезним комплексом красивих будинків, розташованих навколо його величезного двору. У лівій частині цього двору можна побачити Собор Святої Софії, а якщо ви подивитеся на праву сторону двору, то ви зможете оглянути красиву панораму великого Босфору. Небагато перед, ліворуч від Собору Святої Софії ви заметете ворота, за яких знаходиться Археологічний музей Стамбула.

Крім палацу символом Стамбула є і Галатская вежа, що не знаходиться на півострові, але не далеко відтіля. Щоб потрапити на неї, вам має бути перетнути Галатский міст і пішки піднятися в гору. Це непередаване задоволення побачити панораму Стамбула з Галатской вежі. Ще одна міська визначна пам'ятка - це Гранд Базар, що є одним з перших у світі торгових центрів. Гранд Базар виглядає як лабіринт із безліччю вуличок, де ви можете знайти магазини з усілякими східними сувенірами. Але, щоб не заблудитися на цьому східному базарі ми рекомендуємо придбати його план!

Перед входом Гранд базар, ми рекомендуємо вам також відвідати ринок букіністів (Sahaflar Carsіsі), розташований за Мечеттю Беязит. Донедавна на цьому ринку продавалися тільки старі книги, але сьогодні на цьому історичному ринку можна знайти тільки нові книги.