rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 26 Августа 2019

Літній відпочинок на чорному морі.

Якщо ви шукаєте вражаючи визначні пам'ятки, захоплювальний відпочинок на літо, то заплануйте свій відпочинок на чорному морі в Болгарії, і відкриєте для себе дійсний дорогоцінний камінь Східної Європи, тому що, ця країна для аматорів природи і морського відпочинку може похвастатися мальовничими зеленими пейзажами і прекрасною чистою морською водою.

Спочатку відпочинок на болгарських курортах був початий нашими співвітчизниками ще в часи "холодної війни", коли її курорти, уперше, стали відвідувати переважно високопоставлені особи Рад і КДБ.

В даний час, подорожуючи по її території, і проводячи свій літній відпочинок, ви зіштовхнетеся з численними піщаними пляжами, прекрасними Піренейськими горами і різними мальовничими пейзажами захоплюють, що дух,, національних парків, у яких ще збереглися куточки дикої природи.

Болгарія пишається своїми місцями відпочинку, де можна пристойно відпочити, і не важливо, у який час року ви відвідаєте цю країну. Численні гірськолижні курорти в Піренеях - Рила, Пирин і Родопи - залучають сюди аматорів зимових видів спорту, а в літню пору особливо популярні морські курорти на узбережжя Чорного моря і тому, курортна держава може похвастатися фантастичною можливістю для відпочиваючих відвідати її розкішні курорти.

Нині, ця курортна країна, для будь-якого туриста, запропонує, у залежності від статку приїхавшего відпочиваючого, різні місця, де можна провести вдалий курортний пляжний відпочинок: курорт "Сонячний берег", як випливає з назви це дійсно беріг, на якому практично ціле літо світить сонце; курорт "Елените" ідеально підходить для того щоб провести на ньому свій сімейний недорогий відпочинок.

Можна відпочити і на "Золотих пісках" - величезному курорті з центром у місті Варна, із красивою набережною і безліччю на ній ресторанів і кафе, а також спеціально побудовані для пляжного відпочинку довгі піщані пляжі, на яких, крім купання і загоряння можна зайнятися різними водними видами спорту. При цьому, добираючи на цей курорт, Ви обов'язково захочете зупинитися і подивитися дику природу і чудові пейзажі в розташованому поруч з курортом Золотому Національному парку, або проїхати через село Батова й оглянути Батовский заповідник.

Багато відпочиваючі "зі статком" вибирають місто Несебр, що є одним з найстарших міст у Європі і навіть має свій унікальний колір архітектури. Готелі цього курортного міста, розділеного на 2 частині - Старе і Нове місто розташовані на невеликому півострові в Чорному морі, зв'язаним з великою землею, тільки довгим і вузьким перешийком. Місто існує вже більш 9000 років, і виник, як зміцнення фракийского поселення. Історія не коштує на місці і згодом, він був і грецьким мегаполіс, і римською колонією.