rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 24 Апреля 2019

Курорти України - відпочинок в одеській області на чорному морі.

В останнє десятиліття, багатьох жителів СНД, із приходом перших жарких днів весни, відвідує та сама думка: куди поїхати відпочивати цим летом? Розпитуючи друзів і близьких, переглядаючи сотні сайтів від туроператорів в Інтернеті, ті, хто любить пляжний відпочинок підшукують нове місце свого майбутнього літнього відпочинку або повертаються на пройдені тропи, бувалих своїх курортних поїздок. І практично 90 процентів відпочиваючих, уже до кінця весни визначилися зі своїм вибором.

Звичайно, багато їдуть на знамениті курорти України або Росії, закордонні морські курорти або на таємничі острови й архіпелаги. Найчастіше, така поїздка обходиться нашому туристові в гарну копієчку. І лише не багато хто намагаються знайти собі лагідне місце відпочинку, і до того ж, набагато дешевшого, ніж заморські тури. І для таких здобувачів ми розповімо про невелике курортне селище в Одеській області за назвою Вапнярка.

Як селище, Вапнярка існує здавна, а от як курортне місце, він почав облицьовуватися відпочиваючими зовсім недавно. І відбулося це від того, що в останні роки відпочинок на чорному морі став асоціюватися саме з відпочинком і спокоєм. Адже самі поміркуєте, який буде відпочинок у батьків, що приїхали в Одесу з двома маленькими дітьми і знявши "квартиру в моря", до якого згодом приходиться добиратися півгодини в переповненому і жаркому трамваї. А далі, ще більше. Попав, допустимо в Аркадію (один з центральних пляжів Одеси), де вони вже збиралися по-справжньому відпочити на морі>, виявляють, що всі місця ближче до моря, з яких добре спостерігати за малятами, уже зайняті з минулого року. І от, по такий, здавалося б, банальній причині, селища, розташовані навколо будь-якого великого курортного міста одержали розвиток свою частку курортного бізнесу.

Також відбулося і з курортним селищем Вапнярка. Помітивши, що потік відпочиваючих переміщається за міську смугу, заповзятливі люди стали відновлювати забуті з колишніх часів бази відпочинку під Одесою. Одна з таких баз одеської області - це база відпочинку "Оазис", що стала невеликим лідером серед масового розселення відпочиваючих на курорті. Як говорять власники бази відпочинку, що до початку літнього сезону майже всі будиночки і номери спального корпуса в них заброньовані на все літо.

Майже всі приморські селища в цей час і накриває бум будівництва приватних готелів. Так і у Вапнярке, усього в 5 хвилинах ходьби до моря вишикувався невеликий двоповерховий міні-готель на березі моря під зайнятою назвою "Вулик", що прославився, як готель - сімейного відпочинку с дітьми, через побудованої усередині двору, прекрасної дитячої ігрової і розважальної площадки.

Через пару років, по сусідству з готелем підняла свій дах і приватний чотириповерховий міні-готель на чорному морі "Шик і Дим". Цей готель, також стала займати високі рейтинги у відпочиваючих, через наявність при готелі шикарного ресторан з європейською кухнею і літньою ресторанною площадкою, де можна недорого пообідати або повечеряти будь-якому відпочиваючий з курорту.

Але, краще усі самим побачити, чим читати такі рядки, і тому, ми запрошуємо вас відвідати цей чудовий тихий куточок одеської області, розташований усього в 10 хвилинах їзди від східних окраїн міста Одеса. Приємного вам відпочинку на чорному морі і незабутніх враженнях від відмінно проведеного часу відпустки зі своїми дітьми.