rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 15 Июля 2019

Якщо ви захочете провести ваш літний відпочинок де-небудь на островах, то обов'язково відвідаєте Балеарські острова - групу островів, розташованих у Західному Середземномор'ю, недалеко від східного узбережжя Іспанія. Ці місця ідеально підходять для літнього сімейного відпочинку через фантастичний клімат, прекрасні золоті піщані пляжі та комфортних умов у готелях для проживання туристів з усього світу. Балеарські острова складається з 5 основних островів: Кабрера, Форментера, Майорка, Мінорка та Ібіца, кожний з яких, має свій неповторний ландшафт і індивідуалізм.

Жителі цього регіону говорять на стародавньому каталонському прислівнику, а також іспанською мовою, але турбується про те, що вас можуть не зрозуміти, коли ви приїдете на сімейний відпочинок у ці краї, не вартить, оскільки на островах широко розповсюджена англійська мова. Культура і кухня на кожнім з цих островів Середземномор'я, пропонується, як правило, своя і характерна.

З цих островів, нашими відпочиваючими, в основному відвідуються Мінорка, Майорка і Ібіца, через їхній чудовий клімат у літній період, золотого пляжу, смачної місцевої іспанської кухні, та захоплюваного і потрясного нічного життя.

Молодь (усіх віків!), намагається приїхати відпочити на морі у третій, по площі з Балеарських островів - Іbіza, що стає усе більш популярним місцем відпочинку, через всесвітньо відомі нічні клуби і ресторани. Хоча не тільки розваги приваблюють сюди відпочиваючих - на острові зосереджена безліч курортів, де можна провести сімейний відпочинок із дітьми. Острів цікавий і для туристів, що можуть оглянути безліч історичних пам'ятників у заповіднику Сес-Салин.

Відпочинок у Майорка - самому найбільшому з островів, також буде забезпечений фантастичною розмаїтістю тих місць, де можна багато чого побачити і чим зайнятися: пляжний відпочинок на оживленому курорті Магалуф, ознайомленням з визначними пам'ятками міста Пальма-де-Майорка. Найбільш відомі і популярні на Майорка Драконові печери (Куэвас-де-Драч), з винятково вражальної краси підземного озера. Ці печери, безумовно, варто відвідати кожному, щоб побачити прекрасні скельні утворення, а також вигадливі сталактити і сталагміти. Головна туристична визначна пам'ятка острова - замок Bellver: круговий замок, розташований на пагорбі біля столиці острова, побудований у 14 столітті для короля Джеймса ІІ Арагонського.

Відпочинок на другому по величині острові - Мінорка, запропонує вам ідеальну можливість приємно розслабитися. Цей острів зберіг своє колишнє зачарування і спокій, і його курорти ідеальне місце для того, щоб тут провести безтурботний відпочинок.

Практично усі, хто приїхав на острів для свого відпочинку, відвідують печери Xoroі: де особливо вражає диско-клуб який знаходьтесь в печері. Сама танцювальна площадка обладнана на вході в печеру, частково вона знаходиться в самій печері, а частково на відкритій площадці над поверхнею моря.