rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 19 Июня 2019

Звичайна жіноча робота.

Я, звичайно, погоджуся, що професія шахтаря чисто чоловіча, але от щодо водія вантажної Газелі можу посперечатися. Бути звичайною жінкою, у якої родина, двоє дітей і чоловік у господарстві, це досить банально, але коли ти ще і жінка-водій це вже цікаво. Забувати про себе улюбленої, залишатися без манікюру і стильної зачіски я не збираюся, я дама в повному розквіті сил і моя робота не повинна впливати на зовнішній вигляд.
Робота важка, навіть для чоловіка. А коли ти ще мати, дружина і домогосподарка, просто забуваєш іноді, що ти жінка. От чоловік, він відробив цілий день, прийшов додому, поїв і сів відпочивати з пляшкою пива до телевізора, а може і пропасти надовго в Інтернету. І що ж залишається мені, а залишається, як білці в колесі крутитися і вертітися. А отут дзвоник і замовлення квартирний переїзд на завтрашній день. От тепер починається саме цікаве. Дітей спати, на завтра приготувати обід, чоловіка зібрати, так ще і прибратися.
Може хтось і скаже, що не жіноче це заняття, але у відповідь можу заперечити - я сполучу приємне з корисним. Одні жінки люблять в'язати носки і светри, інші пекти торти, треті ходять на роботу в школу, де купа паливод випробує їхні нерви. А що моя робота, адже і доход і по місту катаюся, так ще і з клієнтами можна поговорити про життя. Один тільки офісний переїзд, яке цікаве заняття, стільки усього довідаєшся про роботу, людей. Кожний норовить щось розповісти, поскаржитися на начальника і поскаржитися на нове місце роботи, і що так приємно використовувати послуги вантажників і не тягати всю офісну техніку і меблі на собі.
А як же я, по автобусах не їжджу, на зупинку не поспішаю, у тисняві не участвую. Я просто чекаю чергового дзвоника і вперед з вітерцем на нове завдання. Складність не в тім, що приходитися цілий день мотатися по місту, а в тім, щоб усі встигнути спланувати. Адже треба приділити і родині час. Гроші звичайно штука важлива, але усіх не заробиш. Тому, я просто працюю там, де мені подобатися. І не треба говорити, що не жіноча ця справа, можу привести тисячу доводів, щоб довести, що ви глибоко помиляєтеся.
Ганна Новикова