rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Залишення місця ДТП позбавлення прав суд водійського посвідчення

Якщо у вашому житті відбулося таке нещастя, як зустріч зі співробітником ГИБДД, повлекшая за собою вилучення у вас вашого водійського посвідчення, то вам необхідно знати про те, що вам потрібно робити в першу чергу. Навіть, якщо ви усе ще є щасливим власником автомобіля і намагаєтеся изо всіх сил бути уважним на дорозі і ні в якому разі не порушувати правила, то про усякий випадок вам теж потрібно знати про існування в нашому місті Санкт-Петербурзі такої юридичної організації, як "Драйв Консалтинг". Юридична організація "Драйв Консалтинг" має досить вузький профіль, орієнтований на рішення проблем автомобілістів. Вузька спеціалізація дозволяє співробітникам компанії цілком зосередитися на кожній своїй справі, а так само бути дійсними фахівцями в області своєї діяльності. Відомо, що дорог-це простір для гранично уважних. Якщо ви дістали права і стали водити автомобіль, ви несете відповідальність за це. Однак, складно завжди уникати помилок і порушень, тому у світі важко знайти власника автомобіля, що жодного разу не порушував правила. Будь це перевищення швидкості виїзд на смугу зустрічного чи руху залишення місця ДТП.

Існує ряд порушень, що можуть викликати позбавлення прав суд, ваше переміщення по місту на суспільному транспорті протягом довгого часу... Це і виїзд на зустрічну смугу, це і водіння автомобіля в стані алкогольного сп'яніння, дорожньо-транспортний випадок, у якому є постраждалі, і навіть перевантаження. Але, водійське посвідчення можна повернутися.

Навіть, якщо ви вже програли суд і позбавилися своїх прав водія, навіть, якщо вам здається, що вам уже не повернути їх собі, юридична організація "Драйв Консалтинг" допоможе вам. Досвідчені автоюристы з великим досвідом і класифікацією знають, що позбавлення водійського посвідчення - це не вирок. І допоможуть повірити в це вам, повернувши вам ваші права водія, якщо ви раптом, зробимо порушення правил дорожнього руху, їх позбавилися.