rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 16 Сентября 2019

Як успішно пройти співбесіду

Проблема працевлаштування не тільки російських громадян, але і населення інших країн стала особливо гостро виявлятися після захлестнувшего всі галузі економіки останньої кризи світового масштабу. Підприємства, заводи, фабрики, компанії і корпорації повсюдно стали повідомляти про закриття вакансій і скорочення штату співробітників.

Пошук нової роботи в сформованих умовах став основною задачею мільйонів людей. Природна конкуренція серед здобувачів досягла рівня 148 пропозицій на одну надану вакансію. Крім того, конкуренція торкнулася і самих роботодавців: почався масштабний пошук жучків і пристроїв, що підслухують,, блокувалася найменша спроба витоку кожної інформації.

Подібна конкуренція висуває підвищені вимоги до будь-якого здобувача, що у ситуації, що створилася, просто зобов'язаний сподобатися роботодавцю "з першого погляду". Безсумнівну важливість для досягнення бажаного результату знаходить співбесіда здобувача з прямим роботодавцем. Як відомо, перше враження про людину складається протягом 26 секунд спілкування по телефоні і 16 секунд при візуальному контакті. За цей короткий час здобувач повинний зробити на потенційного роботодавця найкраще враження, інакше повторна можливість може і не представитися. Нижче приведені деякі рекомендації, що зможуть допомогти успішно пройти первинну співбесіду й одержати довгоочікувану роботу.

Приходячи на першу співбесіду, варто мати деякий запас часу. Запізнення буде розцінено, як небажання до співробітництва, і вакансія буде загублена.

Перед зустріччю варто відключити мобільний телефон. Багато роботодавців використовують в офісах подавитель роботи стільникових телефонів, і розмова здобувача може бути розцінений у кращому випадку - як неповага, у гіршому - як спроба до одержання конфіденційної інформації.

Заздалегідь варто довідатися ім'я і по батькові свого майбутнього співрозмовника, тому що для будь-якої людини немає нічого слаще, ніж звук власного імені.

У кабінеті роботодавця варто спробувати зайняти позицію чи збоку вполоборота від співрозмовника. Фронтальне розташування співрозмовників, звернених обличчям друг до друга, припускає можливий розвиток конфліктної ситуації.

Проводячи бесіду, бажано дивитися своєму співрозмовнику прямо в очі, що розцінюється як щирість ваших намірів.

Відкрита посмішка, відсутність чи скутості розв'язності, гарні манери, охайний вид і чіткі відповіді на поставлені питання стануть заставою позитивного закінчення бесіди і закриттям вакансії для інших здобувачів.