rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Четверг, 13 Декабря 2018

Вибір майбутньої професії

Як затверджують учені, сучасна молодь учачи в середньому і вищому навчальному закладах, часом не може визначитися зі своєю майбутньою професією. Такий факт говорить тільки про те, що підлітки слабко представляють свої власні можливості. Але така закономірність просліджується тільки в нас. До приклада в Європі, молоді люди вже з раннього років знають про свої здібності і з плином років, вони тільки розвивають їх. А отже вони можуть чітко озвучити свій вибір професії. У нас з цим усі досить таки складно. Ні, звичайно підлітки знають, що спочатку потрібно надійти в інститут (причому абсолютно не важливо його спрямованість), а тільки потім задумуються про доцільність обраної спеціалізації. Тому коли випускники одержують заповітну скоринку про утворення ВУЗА, вони задаються питанням: яка робота їм необхідна. Дана ситуація показує про необхідність введення в освітніх установах уроку професійної орієнтації.

Ідеальним варіантом бачиться необхідність проведення в старших класах професійного тестування школярів, метою якого буде виявлення професійних задатків. Але це тільки в ідеалі. У реальному житті всі навпаки. І винуваті тут не тільки школа і вчителі, що чи не можуть не хочуть направити дитини до джерел майбутньої професії, а в першу чергу батьки. І нерідко через таку невизначеність, багато підлітків йдуть не тому життєвому шляху. Звичайно, шанс реалізувати свої здібності у великих містах значно вище, та й проблем із професією не повинні виникнути. Перефразуючи відоме висловлення про те, що робота в Києві завжди знайдеться, головне бажання її знайти. Але повернемося до нашої теми. У мережі Інтернет існує безліч сайтов що пропонують пройти безкоштовне тестування. Тести являють собою кілька десятків питань, що дозволяють визначити основні риси характеру, рівень самостійності, коммуникабельности, товариськості, здатності приймати рішення і т.д. Результатом цього стане виявлення вашої схильності до конкретної професії. Єдиним недоліком таких тестів часом є завищена оцінка здібностей тестируемого.

Варто сказати, що існує й інший спосіб визначення профорієнтації. Для цього необхідно звернутися до працівників ринку праці, що за пару днів і невелику суму, допоможуть вам у цій справі. Суть їхньої роботи схожа з вищевикладеним спосіб, тільки ще до усьому має бути поговорити з багатьма фахівцями, що направлять вас у потрібне русло, так до того ж розповідять про ситуацію на ринку праці. Їхня допомога украй важлива, але не варто забувати про те, що остаточний вибір за вами. І зробити такий вибір дуже непросто. Тому що безліч людей, знайомих, близьких починають давати свої ради. Немаловажне впливу на початок кар'єрного шляху робить і засобу масової інформації. Не секрет, що дивлячись новини України, ми ловимо себе на бажанні вибрати прибуткову професію. Навіть якщо вона суперечить нашим життєвим підвалинам і принципам. Ну і хочеться сказати пари слів батькам. Прислухаєтеся до думки вашої дитини. Адже часом ваші невгамовні амбіції, змушують його йти на невиправдані жертви, наслідок яких може з'явитися щиросердечна травма. І зовсім не важливо який життєвий шлях він вибере, головне що б він був задоволений і щасливий на своєму поприщі!