rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 26 Августа 2019

Виїзд на зустрічну смугу встречка консультація автоюриста

Досить часто закон не під час устає на шляху у водія, позбавляючи його прав за виїзд на зустрічну смугу чи по яких-небудь інших причинах. Нерідко, водій забуває про свої права й обов'язки, а також про те, що закон не завжди на його стороні. Багато справ, що відправляються в суд, можна оскаржити і змінити хід дій, якщо правильно і точно вказати на помилку. Хто як не юрист, знає, що робити в таких ситуаціях. Якщо Вас позбавили прав водія, дзвоните в компанію "Адвокатавто-спб", що надає юридичну допомогу клієнтам, що потрапили у важку ситуацію. Наша компанія відстоює інтереси своїх клієнтів, використовуючи тільки свої знання і досвід. Колектив з досвідчених адвокатів з великим стажем допоможе Вам у рішенні юридичних питань.

Якщо Ви вирішили самостійно повернути своє водійське посвідчення, консультування досвідченого юриста Вам не перешкодить, тому що інстанції, у які Ви будете посилати скарги, знають свою роботу набагато краще Вас. Без переконливого доказу ніхто не стане Вас навіть слухати. Наша компанія займається різними випадками, серед яких встречка і проблеми зі страховою компанією є найпоширенішими . Яким би досвідченим водієм Ви ні були, нерідкі випадки, коли позбавитися прав можна дуже швидко. Якщо для Вас така перспектива неприйнятна, тоді не варто недооцінювати можливості досвідченого юриста. Ми вирішимо будь-як питання, зв'язані з позбавленням прав водія і зробимо це як можна швидко.

Крім проблем, що стосуються прав водія і позбавлення за різні порушення, наша компанія працює з клієнтами, що зштовхнулися з безвідповідальністю страхових інстанцій. Страхова компанія може затримувати оплату, виплачувати не повну чи суму зовсім її не виплачувати. Якщо Ви не інформовані в питаннях страхових випадків, а Ваша страхова чи не платить не відповідає на документи, що посилаються, консультація автоюриста допоможе вирішити цю проблему. Вам з радістю запропонують альтернативний спосіб рішення проблеми без мучень і витрати часу.