rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Вартість страхування майна підприємств: фактори впливу

Для будь-якої компанії по страхуванню вантажів і вантажоперевезень іншого майна важливий обґрунтований розрахунок розмірів страхових сум і внесків. Адже власник поліса має право на компенсацію нанесеного збитку в обсязі, зазначеному в договорі. При цьому правильність розрахунку - задача фахівців страхової компанії.

Класичною схемою вважається така, що сума, що підлягає відшкодуванню при настанні страхового випадку, не повинна перевищувати дійсної вартості майна, що виступає об'єктом договору. При цьому вартість протягом визначеного періоду часу може змінюватися убік збільшення. Це, як правило, обумовлено модернізацією виробництва, придбанням нового обладнання, спонукуваного і нерухомого майна і т.д.

Ставки по договорах страхування майна розраховуються виходячи з фактичної вартості об'єктів. Але для правильного розрахунку регулярного внеску страхові компанії також враховують власна участь у можливих компенсаційних виплатах у грошовому еквіваленті.

Комерційне майно поділяється на види, для кожного з який існують визначені методики визначення його реальної вартості. Вартість страхування майна підприємств і організацій багато в чому обумовлена саме цим фактором. Особливе значення в даному випадку приділяється основним фондам, зокрема, нерухомості.

Якщо сторони не можуть досягти домовленості про дійсну вартість об'єктів, проводиться попередня оцінка майна і по її результатах визначається розмір страхового внеску. Важливо, що це не міняється протягом усього терміну, якщо інше не передбачено укладеним сторонами договором. (Арбітраж, юр. консультації: юридична фірма.)

Істотним фактором впливу на обов'язковий внесок вважаються можливі ризики, до яких відносяться вік і тип спонукуваного чи нерухомого майна, ступінь зносу, конструктивні особливості. У тому випадку, якщо мова йде про виробничі приміщення, особлива увага приділяється протипожежної безпеки, оснащеності цехів відповідними системами пожежегасіння і необхідним інвентарем, ступенем вогнестійкості устаткування. Адже від наявності всіх описаних складових багато в чому залежить імовірність настання страхового случаючись.