rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Валютний ринок Форекс і помилки співбесіди

Не секрет, що співбесіда в агентстві по чи найманню безпосередньо у фірмі-роботодавці є найважливішим етапом працевлаштування. В даний час розроблено безліч рекомендацій, що допомагають кандидату правильно поводитися в процесі співбесіди. Вони відносяться до зовнішнього вигляду, наявності необхідних аксесуарів, пунктуальності, манері изъясняться, невербальному поводженню, характеру уточнюючих питань і так далі. Тим часом HR-фахівці виділяють вісім найбільш типових помилок, що приводять до того, що здобувачі одержують відмовлення з боку роботодавця.

1. Непрозора мотивація.

Якщо причиною бажання переходу з одного місця роботи на інше є винятково матеріальний інтерес, те це підриває довіру до потенційного співробітника. Уже краще відразу піти торгувати на валютний ринок форекс. Представники роботодавця можуть справедливо порахувати, що здобувач може в будь-який момент залишити організацію, якщо йому десь запропонують більш вигідної фінансової умови.

2. Неясна причина зміни роботи.

Відсутність логічного пояснення причини зміни місця роботи (тим більше, якщо трудова книжка пестрит великою кількістю записів) грає не на користь здобувача.

3. Неприємна зовнішність.

Зрозуміло, у будь-якої компанії існує власний "формат" ідеального співробітника, але практично скрізь люди, відповідальні за кадровий підбор, чи навмисно мимоволі звертають пильну увагу на те, як виглядає кандидат. Дуже часто причиною відмовлення є саме неохайний чи відразливий зовнішній вигляд здобувача, що прийшов на співбесіду.

4. Зарозуміле поводження.

Неприхована демонстрація сприйняття рекрутера в якості проміжної і зайвої ланки на шляху до заняття бажаної посади є грубейшей помилкою. Яка би терпимим ні була провідний співбесіда співробітник, з відвертою неповагою він не упокориться.

5. Відсутність ясної мети.

Відсутність чіткого розуміння напрямку власного професійного розвитку - це ще одна помилка, що, не будучи основний, дуже часто стає останньою краплею, після якої приймається рішення про відмовлення. І чим на більш високу в ієрархії компанії позицію претендує кандидат, тим важливіше наявність у нього професійних амбіцій, відкритості всієї новий і готовності освоювати щось нове.

6. Відсутність контактності.

Відхід від прямого контакту з рекрутером і спроба звести відповіді до загальних, нічого не значущим фразам дискредитує кандидата і демонструє його нелояльність до потенційного роботодавця.

7. Шаблонність мислення.

Спроба в ході інтерв'ю давати на питання, що задаються, очевидні і соціально бажані відповіді, може бути сприйнятий рекрутером як прояв шаблонності мислення. Причому досвідченому HR-фахівцю не складе особливої праці вивести що катує лавірувати кандидата на чисту воду за допомогою проективних питань і занурення у випадки з практики.

8. Непоінформованість.

Відсутність інформації, що стосується сфери діяльності, структури і досягненнях компанії-роботодавця, свідчить про те, що здобувач не має ні найменшого представлення про те, яку користь він може принести тому підрозділу, на посаду в який розраховує. Це також говорить про його занижену самооцінку і не здатність представити у вигідному світлі власний професіоналізм. І в цьому випадку будь-який роботодавець задумається, чи коштує інвестувати гроші у такого співробітника.

Представляється, що знайомство з перерахованими вище фатальними помилками, що допускаються здобувачами і надалі приводять до одержання відмовлення в працевлаштуванні, дозволяє краще зрозуміти ті ключові аспекти процедури вибору співробітників, на які необхідно звернути особливу увагу при підготовці до чергової співбесіди. Очевидно, що усунення цих помилок значно знижує імовірність відмовлення і допомагає досягти поставленої мети.