rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 26 Августа 2019

Секрет успішного резюме.

Сучасний світ став схожий на киплячий казан: щодня щось нове і непередбачене. От, здавалося б, гідна робота і благополучна родина повинні звести нанівець шанс відчути на собі весь негатив сучасного будня... Але адже немає! Фінансова криза нещадно косить робочі місця, і величезна кількість людей, ніколи удоволених своєю роботою, виявилися безробітними. Не коштує отчаиваться! Маючи пристойний багаж знань, великий шанс знайти роботу саме по своїй спеціальності. У допомогу вам і друковані видання, і створення сайтов кадрових агентств, і, елементарно, довідник підприємств вашого міста.
Саме собою, пошук нової роботи потрібно починати зі складання резюме. Роботодавці щодня перечитують величезну кількість одноманітних текстів про рівень кваліфікації і про колишні місця роботи здобувача. Потрібно зробити так, щоб збільшити свій шанс потрапити на співбесіду. Для цього варто дуже скрупульозно підійти до змісту свого резюме. Адже саме по ньому ви одержуєте свою першу оцінку в рекрутера! Треба зробити так, щоб кожний з пунктів вашого резюме, як тонкий шар сендвич панелі, працював на результат, створюючи міцну основу для пошуку нової роботи.
Які помилки найчастіше допускаються при написанні резюме?
1. Граматичні помилки. Навіть якщо передбачувана спеціальність не вимагає відмінної грамотності - постарайтеся виключити помилки. Це ваше уміння виражати свої думки правильно.
2. Нечітке формулювання ваших чекань від роботи. Указуйте посаду, що ви хочете одержати і професійні навички. Це покаже вашу цілеспрямованість.
3. Не перелічуйте у своєму резюме усі функції й обов'язки на попередніх місцях роботи. Укажіть тільки ті, котрі мають безпосереднє відношення до роботи в даній компанії.
4. Чітко вказуйте дати Вашої трудової біографії.
5. Вказуйте в резюме максимальне число варіантів зв'язку з вами. Адреса, телефон (стільниковий і стаціонарний), скайп, електронна пошта.
6. Складайте резюме по шаблоні і дотримуйте структури документа. Не пишіть автобіографію - це ж діловий документ, а не літературний твір.
7. Не пишіть зайву інформацію. Рекрутер повинний одержати максимум корисної інформації про ваші професійні навички.
Відсутність цих помилок значно збільшить ваш шанс бути заміченим роботодавцем і запрошеним на співбесіду. А далі усі у ваших руках!