rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Вторник, 19 Марта 2019

Робота за рубежем у Києві

Багато чи агентств контори, у які ви звертаєтеся з проханням нати роботу, починають більш часто пропонувати роботу за кордоном. Вони описують ваше життя надалі як щось яскраве, неповторне і казкове, хоча насправді , зачасьую, виявляється усі навпаки.

У цій статті, ми розповімо вам, які ж саме проблеми можуть виникнути після підписання договору про згоду роботи за кордоном. Але такі проблеми можуть виникнути тільки якщо ви будете вірити всьому сказаному вам агентством.

Вартість візи.

Контори, фірми, агентства найчастіше , для більшої швидкості заповнення паперів і меншого затрачивания на це часу заповнюють їх самі. У них мається вже розроблена роками схема для виконання візи.

Для того щоб визначити обманюють вас чи ні необхідно проконсультуватися в посольстві щодо оплати за виготовлення візи. Найчастіше багато покупців платять набагато більше, ніж дійсна ціна. Так вартість візи, наприклад, тридцять доларів, а в конторі за їхнє виготовлення можуть зажадати більш трьохсот доларів.

Райдужні перспективи і схеми працевлаштування.

Може бути така ситуація: ви прийшли в контору якої-небудь компанії, де вам сказали, що оплата всіх послуг затратить біля ста доларів. У ці послуги також входять і розміщення оголошень в Інтернету, по яких потім і знайде вас яка-небудь західна компанія. Далі ви оформляєте документи і відправляєтеся на нову роботу, де вам пообіцяли заробітну плату в кілька тисяч доларів.

Але можна відразу вам повідомити, що дійсна компанія, що дійсно цінується на міжнародному ринку, ніколи не буде шукати якого-небудь робітника через Інтернет, і саме тому вам не подзвонять.

Передоплата й аванс.

Якщо ви дійсно звернулися в професійну фірму по пошуку робота за рубежем, те вона не буде жадати від вас великої кількості грошей, тому що такі фірми стягують оплату саме з компанії, у яку поставляються працівники за границею.

Якщо ж фірма усе-таки вимагає з вас чи передоплати авансу, то ви, швидше за все, їхній уже не повернете, тому що в таких фірмах усі договори полягають юридично. А це значить що договір проходить через документи, у яких, найчастіше, написані багато пунктів, на які ніхто не звертає увагу.

У таких причинах найчастіше є присутнім такий пункт, де роботодавець може в будь-який момент відмовитися від чи клієнта надати відмовлення в одержанні візи. На приватної дошці оголошення в Києві Ви знайдете вакансії робота за границею.