rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Робота з кадровими агентствами

Кадрові агентства, настільки розповсюджені на Заході, у Росії відомі ще недостатньо. Основна причина цього полягає в тім, що менталітет росіян не дозволяє їм звертатися в незрозумілі організації за працевлаштуванням. Однак саме кадрові агентства в більшості випадків можуть допомогти відшукати роботу мрії.

У першу чергу необхідно правильно скласти резюме на бажану вакансію. У документі варто вказати не тільки місця навчання і роботи, але і докладно розписати виконуваний спектр робіт. Роботодавцю важливо довідатися, що фахівець робив не тільки створення Інтернет магазинів, але і їх доробку.

Після цього резюме відправляється в кадрове агентство з указівкою конкретної вакансії, якщо така була знайдена в друкованому чи виданні на работном сайте. Якщо ж нічого придатного ні, можна просто віддати документ на майбутнє. У цьому випадку, як тільки з'явиться придатний варіант, рекрутер запросить кандидата на співбесіду. Мінус цього варіанта полягає в тім, що чекати придатної пропозиції можна протягом довгого часу.

Резюме, що відправляється на конкретну вакансію, може принести здобувачу більш відчутний результат. Цілком можливо, що його запросять на зустріч. До цьому необхідно буде ретельно підготуватися. По-перше, можна довідатися на численних сайтах інформацію про найчастіші питання, що задаються на співбесіді. Уміння правильне відповідати на самі каверзні пропозиції робить честь будь-якому кандидату. По-друге, якщо кандидат знаходиться довгий час без роботи, йому рекомендується повторити основну термінологію власної професії. Самоучки, що здійснюють створення сайтов без якого-небудь утворення, найчастіше не можуть розібратися в загальних термінах і з працею розбирають завдання. По-третє, варто попрацювати над невербальними жестами, щоб зробити більш сприятливе враження на рекрутера. По-четверте, потрібно підготувати список питань до менеджера по кадрам, щоб бути упевненим у тім, що дана робота підходить. Не варто боятися уточнювати умови оплати і наявність соціальних гарантій.

Після того як співбесіда в кадровому агентстві успішно пройдено, кандидат запрошується на зустріч до безпосереднього роботодавця. До цієї співбесіди варто підготуватися більш ґрунтовно. Важливо представити себе перед потенційним керівником з найкращої сторони. Презентувати як кваліфікованого фахівця, що здійснює створення і обслуговування сайта. Якщо директор компанії не сподобається, не слід боятися відмовити рекрутеру. Набагато простіше буде відмовитися відразу, чим підставляти кадрове агентство й обманювати компанію.