rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Реєстрація фірм

Розвиток ринкових відносин створює умови для розвитку підприємницької діяльності, вона з найпоширеніших її форм - товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Реєстрація ФІРМ здійснюється відповідно до норм діючого законодавства (ФЗ "Про товариства з обмеженою відповідальністю"). Для проведення реєстрації необхідно представити пакет документів, що включає в себе установчі документи (Утомившись, протокол зборів засновників, установчий договір), заява і т.д. Підготовка всіх документів і приведення їх у відповідність з вимогами займає досить велику кількість часу, вимагає аналізу величезної кількості інформації й іноді приводить у стан стресу. Тому набагато зручніше скористатися послугами спеціалізованих фірм, що пропонують широкий спектр юридичних послуг: реєстрація фірми (стандартна і термінова), внесення змін в установчі документи, ліквідація фірм і т.д.

Для того, щоб зареєструвати фірму з повним дотриманням усіх норм і нормативів, фахівці фірми "Реєстрація фірм" виконають усі необхідні дії і послідовно виконають роботи з кожному етапу реєстрації (стандартний пакет документів):

1.Підготовка пакета установчих документів;

2.Присвоєння кодів статистики ;

3.Виготовлення печатки;

4.Відкриття розрахункового рахунка в банке.

Провести оформлення нової фірми можна в декількох варіантах у залежності від терміновості і кількості оформлюваних фахівцями документів. На відміну від стандартного пакета можуть бути проведені: повідомлення про відкриття рахунка в банку податкового органа, одержання повідомлень із усіх позабюджетних фондів, внесення в установчі документи індивідуальних умов, характерних тільки для діяльності вашої фірми.

У залежності від зазначених вище факторів розрізняється і вартість реєстрації ФІРМ, на оформлення стандартного пакета ціна установилася на рівні 10000 руб., а реєстрація "по максимуму" - на рівні 40000 руб.

У випадку, якщо Ви хочете почати фінансово-господарську діяльність негайно, те фахівці "Реєстрація ФІРМ" пропонують вашій увазі послугу по придбанню готової фірми. Вартість такої послуги - від 45000 карбованців.

"Реєстрація ФІРМ" підбере оптимальний варіант, що ідеально сполучить потреби і можливості кожного клієнта.