rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Професія і робота - це не те саме .

Знайомі часто дивуються, коли чують про миємо місці роботи. Дійсно, для дівчини вона звучить якось странновато. А працюю я в будівельній компанії, що надає широко розповсюджену послугу "балкон під ключ". Не переживайте, вікна я не ставлю і виноси не варю. Просто фізичних сил не вистачає. Я просто сиджу в офісі і приймаю замовлення. Тепер це звучить уже більш реально.

А взагалі життя така штука, що дає нам можливість спробувати багато чого, щоб тільки потім вирішити остаточно, що ж нам підходить. Сьогодні рідко зустрінеш людини, що працює по своїй спеціальності. Я, приміром , учитель, але не використовувала свої професійні знання ще жодного разу. Та й диплом свій при працевлаштуванні я ніколи і нікому не показувала. Тепер задумуюся: навіщо стільки років витратила на навчання? Хоча з іншого боку, знання ніколи не бувають зайвими, чи рано пізно рівно придадуться. Та й навчання небагато змінює людини, робить його небагато стриманіше і продуманіше. Адже ми одержуємо не тільки комплекс знань, але і розвиваємо мислення, здобуваємо навички спілкування. Вообщем, якщо диплом вам у житті не придався - не отчаивайтесь, це рівно корисна штука.

От я зі своєю професією вчителя, де тільки не працювала за останнім часом. Зате я прийшла до одного гарного висновку: роботу можна знайти завжди - головне, щоб голова була на плечах і бажання. Тому не випливає ніколи зубами триматися за те місце, де тобі ставлять багато обмежень. Так, робота не буває ідеальної, вона завжди має деякий мінус, але рівно професія професії ворожнеча. Поки ти молодий - у тебе їсти можливість вибрати, тому спробуй знайти своє місце. З віком це буде вже сутужніше зробитися.

От зараз сиджу на роботі і вважаю, скільки коштує обшивання балкона. Нормальне таке заняття, нічого поганого про нього сказати не можу. З математичними знаннями в мене усі в порядку. Чи цікаво? Так буває по-різному, залежить у першу чергу від настрою. А воно в мене часто як маятник, з одного боку - в абсолютно протилежну.

У дитинстві усі мріють про якусь конкретну професію, але в мене цього чомусь ніколи не було. Я ніколи не знала, ким хочу працювати, та й зараз не знаю. Може, згодом усі стане на свої місця. Адже саме час - це найкращий суддя.