rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Права громадян при працевлаштуванні

Останнім часом дуже часто роботодавці, приймаючи людини на роботу, порушують діюче трудове законодавство. У таких випадках винні обличчя залучаються до правової, адміністративної і кримінальної відповідальності.

Кожна людина має право на працю згідно своїх здібностей, стану здоров'я, особистісних якостей і бажання. Працевлаштування можна проводити самостійно і за допомогою біржі праці і різних приватних організацій. Принципи логістики таких організацій забезпечують правильний підбор персоналу і працевлаштування безробітних громадян.

Роботодавець може відмовитися приймати людини на роботу тільки тоді, коли ділові якості і навички працівника не відповідають вимогам. Відмовлення, заснований на расовій дискримінації, походженню, віросповіданню і політичним переконанням вважається неправомірним.

Немаловажний аспект при виборі роботи і її віддаленість від вашого місця проживання. Деякі роботодавці відмовляють у працевлаштуванні співробітникам, що живуть дуже далеко. І таке відмовлення цілком обґрунтоване. Тому намагайтеся вибрати роботу, розташовану недалеко від місця проживання.

При прийомі на роботу ви укладаєте трудовий договір. У цьому документі позначені усі права й обов'язки обох сторін: умови праці, заробітна плата, правила внутрішнього розпорядку. При оформленні на роботу ви повинні надати визначений набір документів: трудову книжку, паспорт, військовий квиток і документ про відповідне утворенні.

Роботодавець не повинний вимагати які-небудь інші додаткові документи. У трудову книжку записується стаж працівника. Відмовлення зробити запис у трудовій книжці є необґрунтованим. Правильно проведена виробнича логістика дозволяє максимально ефективно організувати роботу організації і підприємства.

Приступаючи до роботи, ви повинні ознайомитися з правилами визначеної організації. Їхнє недотримання й ігнорування може привести до розірвання трудового договору. Більшість роботодавців залишає за собою право на іспитовий термін працівника, що не повинний перевищувати 3 місяців. Якщо ж ви стажуєтеся на керівну посаду - цей термін збільшується до 6 місяців.