rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 20 Июля 2019

Питання працевлаштування жінок за кордоном

На жаль, у нашій країні склалася практика, що в пошуках кращого життя і більш високооплачуваної роботи більшість співвітчизників виїжджають із країни. Звичайно, умови праці там трохи складніше, але зате заробітної плати цілком вистачає і на життя, і на майбутнє утворення для своїх дітей. Так що там говорити: звичайна нянька одержує за кордоном у кілька разів більше, ніж у нашій країні.

Домашнє господарство - це основна спеціалізація для приїжджих жінок. Оплата за таку працю складає порядку 500 у.е. на місяць, що в кілька разів більше, ніж на території України.

Догляд за дітьми. На цю посаду може улаштуватися жінка у віці 40-50 років. До слова сказати, іноземцям дуже вигідно наймати на посаді чи няньок доглядальниць українських жінок.

Сільське господарство. Дана робота придатна як для чоловіків, так і для жінок. У цю область можна віднести збір врожаю. Наприклад, чи яблук полуниці. Варто пам'ятати, що якщо ви зважилися улаштуватися на таку роботу, то варто звернутися в спеціалізовану фірму, що займається працевлаштуванням за кордоном. При цьому дану фірму варто перевірити в центрі зайнятості вашого міста на наявність у неї відповідної ліцензії. Також необхідні роз'яснення, що стосуються безпосередньо самої роботи і фірми посередника, можна одержати й у Міністерстві праці України.

Необхідно розуміти, що в даній області варто бути вкрай обережним. Відповідно до статистики, самої популярний роботою за кордоном, що може бути запропонована молодій українській дівчині, є професія танцівниці. Однак, серед тих, хто улаштувався по такій вакансії, дійсно танцювати приходиться одиницям. У більшості випадків наївні дівчини стають просто повіями.

Відразу ж при пропозиції вакансії, необхідно зібрати первинну інформацію про ту країну, куди збираєшся відправитися на заробітки: діючі там закони, основні характеристики, звичаї, уклад життя. Перед тим, як виїжджати за межі країни, необхідно зробити кілька ксерокопій обов'язкових документів і можливість оформити шенген візу, якщо буде потрібно. Також повідомите своїм родича всю інформацію, що стосується місця вашого подальшого перебування. Заздалегідь домовитеся про час, коли будете їм дзвонити. І останнє: безглуздо намагатися влаштуватися на роботу за кордоном, якщо існує мовний бар'єр.