rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Підбор роботи в старшому віці.

За останнім часом у житті в багатьох наших знайомих і близьких сталей случатися моменти, коли їх викликають у відділ кадрів і говорять, що чи компанія підприємство більше не має потребу в їхніх персональних послугах. Також, у зв'язку з погіршенням життєвих умов і підвищенням числа негативних екологічних факторів, здоров'я працездатного населення країни стало помітно змінюватися і притім не в кращу свою сторону.

Добре, ще не так страшно, якщо скоротили на попереднім робочому місці, кого-небудь з молодих - вони ще чи зможуть знайти собі аналогічну чи роботу переучитися на іншу, затребувану нині професію, але що робити людям у старшому, ще працездатному віці, у випадку якщо ці нестандартні життєві ситуації приключаться саме з ними. Адже всім давно відомо, що якщо вам "стукнуло" за 45, то спроби знайти собі пристойну роботу в Санкт-Петербурзі і щоб вона була, як говориться по душі, стало сьогодні дуже навіть проблематично.

Багато хто з такої категорії здобувачів починають вести активні пошуки роботи в різних міських кадрових агентствах по працевлаштуванню, на интернет-сайтах чи в газетних оголошеннях і, найчастіше не одержують задовільного результату. Але деяка частина людей зі старшої вікової групи, згодом дійдуть висновку, що необхідно не шукати роботу зі своєї спеціальності, а визначаються з вибором на користь перенавчання на нові професії, що нині стають популярними. Але знову ми приходимо до ситуації, що, приміром , чоловіка у віці 50 років системним адміністратором чи компанії жінку того ж віку на спеціальність ландшафтного дизайнера, ніхто на роботу брати не стане. Який же тоді вихід?

Спробуємо глянути на газетні чи оголошення^-інтернет-оголошення вакансії, що пропонують, на які можуть претендувати літні здобувачі. Приміром , узяти таке повідомлення: "Потрібно нянька для відходу за дитиною (хлопчиком, дівчинкою) до ...-х років". Деякі можуть відразу заперечити, що нянечкою багато не заробиш. Частково в цьому запереченні існує своє здорове зерно. Але, якщо ви проробите, тієї, же самою нянечкою, років біля п'яти в агентстві якісного підбора персоналу для будинку і, по витіканню цього часу від своїх колишніх роботодавців заробили трохи вдячних (рекомендаційних) листів, то згодом можете спокійно претендувати на достатнє збільшення до чи жалування працевлаштування в родину з дитиною, у якого існують підвищені вимоги до найманого працівника.

Переглядаючи далі затребувані "домашні" вакансії, ми знайдемо ще чимало спеціальностей, на яких можна успішно працювати і звичайно згодом пристойно заробляти. Перегортаючи вакансії можна визначити, що часто в Санкт-Петербурзі потрібно гувернантка, прибиральниця чи квартири домробітниця, для роботи за містом чи садівник сімейна пара, а також безліч інших працівників-фахівців родинам, що допомагають, у веденні їх домашнього господарства.

Як ми бачимо місць, куди можна працевлаштуватися для заробітку людям старшого віку існує чимало. Та й нової професії навчатися недовго, тому що в кожного претендента завжди в запасі буде матися якась особиста чи ізюминка пристрасть (хобби) до чого-небудь. Звернувшись в одне з агентств, у якому виробляється підбор персоналу, пройшовши вдалу співбесіду, ви прослухаєте спеціалізовані курси, що стосуються своєї майбутньої спеціальності, а також по психології відносин з роботодавцями і, після цього будете спрямовані агентством для роботи в родину, що вимагаються ваші персональні послуги.

Наприкінці своєї невеликої статті хочемо дати пораду всім працездатним, у яких на даний момент не склалося з роботою: ніколи не коштує отчаиваться, шукайте, учитеся і ваші послуги від агентства підбора персоналу завжди будете затребувані, незважаючи на ваш вік, статус і родиний стан.