rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Купити готову чи фірму ТОВ?

Приємно буває розробити власну концепцію справи і стежити, як повільно, крок за кроком, ваша ідея стає реальністю. Але, якщо ви задумали відкрити власну фірму, не завжди життя дає час на підготовку документів, чекання прийнятого законом часу їхнього розгляду та інші бюрократичні епізоди. Бувають ситуації, у яких потрібно діяти швидко. Іноді для того, щоб без зволікань почати своя справа, досить звернутися в юридичну компанію і купити готову фірму. Готова фірма припускає одержання клієнтом повного пакета документів, оформлених відповідно до законодавства. Крім стандартного переліку паперів, у даний комплект може входити ліцензія, що дає право на діяльність у визначеній області. Крім того, для фірми може бути відкритий рассчетный рахунок в одному з банків, і підключена система "Банк-Клієнт". Естесственно, готова фірма ? це не кінцевий продукт. У наслідку власник може переоформити її по своєму бажанню.

Ретроградів готова фірма може віджахнути зненацька швидким процесом придбання, адже раніш неможливо було почати діяльність так швидко, не витрачаючи часу на збір цілого списку необхідних паперів. Не варто побоюватися покупки готової фірми: у перевірених часом юридичних компаніях вам запропонують зовсім нова юридична особа, що володіє свіжою податковою історією, а отже, не викликає ніяких проблем. Єдине, що може забрати час ? відкриття рахунка в банку, якщо такого ще ні, і зміна чи засновника генерального директора ? тривалість цієї процедури складає сімох робітників днів. В іншому, фірма цілком готова функціонувати. Це відмінне рішення для тих, хто не має можливості самостійно займатися оформленням документації і витрачати годинник свого життя в очередях.

При покупці оформленої за всіма правилами фірми в наявності безліч плюсів: наприклад, готове ТОВ уже має власна юридична адреса. Юридична компанія "Юрискон" пропонує готові ліцензовані фірми в Санкт-Петербурзі і допомагає переоформити їх при необхідності.