rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 26 Августа 2019

Купівля-продаж землі

Ще з давніх століть, люди, займаючись тваринництвом і огородничеством, знали цінність того клаптика землі, на якому вони вели своє сільське господарство. У сучасній Конституції України говориться, що земля і її надра, що належать країні, є її символом, національним багатством і знаходиться під державним захистом. У Конституції також сказано, що кожному українському громадянину, що постійно проживає на території країни, гарантується його право на володіння в особистій власності визначеного земельних надягла.

Як відомо, земля на сучасному етапі розвитку ринкових відносин, може стати об'єктом угод по купівлі-продажу, обміну, оренди, спадкування, дарування і безлічі інших різних затверджених у юриспруденції договорів. Незважаючи на те, що в нас у країні десять років тому і була прийнята нова редакція Земельного кодексу, а також на перераховану вище рясну можливість проведення з землею всіляких юридичних операцій, в Україні саме земельне питання до кінця не вирішений. З телебачення ми чуємо і бачимо, як дуже часто депутатами Верховної Ради на багатьох її засіданнях виноситься на голосування різні доповнення і зміни в нині діюче земельне законодавство.

Останнім часом серед депутатських фракцій розгорілася суперечка по питанню про продаж земельних ділянок. Як сказано в головних документах, що регламентує дане питання - Земельний кодекс і Конституція України, земельна ділянка, що належить його власнику, може бути об'єктом купівлі-продажу і відповідно до цього проведення угод із землею, повинне бути урегульовано всіма нормами і вимогами цивільного законодавства.

Відповідно до Кодексу, об'єктами продажу можуть бути землі що знаходяться як у приватній власності, так і являющиеся власністю чи держави деяких громад. Відразу в законодавстві присутні деякі обмеження, що діють на продаж визначених ділянок у залежності від їхнього призначення і їхнього правового статусу. Приміром , земля, що знаходиться в комунальній чи власності держави може бути продана тільки на відкритих чи аукціонах шляхом викупу; сільськогосподарські землі не можуть передаватися нерезидентам України (іноземцям), а можуть бути продані тільки чи громадянам юридичним особам нашої країни, що має досвід ведення сільського чи господарства сільськогосподарське утворення. Причому, згідно статті 130 Земельного кодексу, першочергова перевага при висновку договору мають обличчя, що постійно проживають на території місцевої ради, у якому продається чи земля органи даного місцевого самоврядування.