rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Ідеальна робота - непойманый звір

Пошуки роботи, підготовка до інтерв'ю, серії вимотуючих питань на співбесідах, відмовлення, важкі розмови з колишнім керівництвом та інші хвилювання за. Ви - на новому місці. Нові обов'язки, новий колектив, нові можливості і ... нові проблеми. А як же? У світі немає нічого зробленого, тим він і прекрасний. Чи все-таки є?..

Що для вас вписується в термін "ідеальна робота"?

Нас звичайно захоплюють люди, що чи ледве не народилися фахівцями визначеної області. І утворення вибирали у відповідності зі своїми інтересами, і робота для них є оплачуваним хобби... А якщо всі не так? Якщо невідомо, чим хочеш займатися? От отут починається і довго продовжується процес пошуку себе методом проб і помилок. Тут важливо ретельно аналізувати і не боятися розібратися в собі: чим же насправді я хочу займатися, чим викликаний саме такий мій вибір? Не потрібно також забувати зіставляти одночасно бажане з можливим: які професії зараз затребувані на ринку, які - будуть затребувані, які галузі розвиваються, де вище заробітна плата? Усі ці дані доступні, достачно зайти на будь-який сайт по працевлаштуванню, наприклад, Робота в Харкові.

Чим точніше вами будуть визначені вимоги до роботи, тим більше буде з'являтися шансів її знайти. Потрібно під різними кутами розглянути, що саме для вас входить у поняття "ідеальна" робота.

З іншого боку, може бути робота і не повинна бути ідеальної. Ви робите послуги і за це одержуєте гроші. Робота є робота й іноді вона цікава, а іноді - її просто потрібно зробити. Потрібно пам'ятати про те, що гарна робота - це завжди компроміс між важливим (професійний ріст, кар'єра, зарплата) і дріб'язками (їдальня далеко, колеги слухають іншу, чим ви музику). До того ж, усі недоліки неідеальної, але прийнятної для вас роботи можна використовувати з користю для себе. Дратує колега - учитеся терпінню і розумінню; далеко ходити на обід - прогуляйтеся зайвий раз; дошкуляє директор - подумайте, які зі своїх особистих якостей ви можете розвити, щоб у майбутньому претендувати на більш високооплачувані і престижні вакансії, наприклад, на вакансію директора.

У будь-якому випадку, критерієм правильності зробленого вибору можна вважати бажання ходити на роботу.