rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 26 Августа 2019

Будьте обережні, займаючись вибором нової роботи.

Сьогодні багато хто з попавших під скорочення, квапливо чіпляються за перше, що потрапилося на очі, пропозицію. Їх можна зрозуміти - щоб не залишитися зовсім без роботи і, як наслідок, засобів до існування. Вони і стають легким видобутком для шахраїв на ринках праці.
Але якщо раніше звучали обіцянки швидкого збагачення в основному з оголошень на заборах і ліхтарних стовпах, чи там, де будуються быстровозводимые будинки, те зараз шахраї завзято тикають нас у золоті гори вже в Інтернету і навіть по, невідомо де добутим, номерам ваших телефонів. Будьте пильні, щоб і не потрапитися на солодку принаду нових лохотронщиков!
Питання до себе: А чи часто нам зустрічаються люди, що сколотили капітал, займаючись мережним маркетингом? Приміром , поширенням "акційних" сковорідок, носових хусток, "китайських" крапель явно місцевого розливу й іншого мотлоху, так ще і залученням до цього сумнівного заняття випадкових перехожих і попутників у вагоні метро?
Дуже може бути, що організатори такого і подібного йому бізнесу з порожніми кишенями не залишаються. Але тих, хто не вникнувши в суть береться за цю справу, і з завзятістю, гідним кращого застосування, розписує всім зустрічним усі принадності свого товару, через якийсь час, практично завжди чекає розчарування. Адже в наш час товарного засилля потрібно мати особливу форму таланта, щоб досягти успіху в такій мутній справі, та й присвячувати йому потрібно майже весь вільний час
Всесвітня мережа пропонує зненацька різноманітний вибір привабливих пропозицій. Не варто витрачати час на такі, як "підробити вилученим складачем текстів" чи, приміром , погоджуватися на сортування фотографій по каталогах удома . Підозріло, якщо у вас попросять плату за чи співбесіду за оформлення документів і навчання. У цьому випадку, як правило, не шукають співробітника - це спосіб заробити на довірі.
Будьте уважні, і ви самі побачите обман. В оголошенні повинний бути чітко зазначений вид діяльності, а кожна поважаюча себе компанія замовляє створення сайтов.
И, нарешті, перед тим, як вислати своє резюме, наведіть довідки, яка середня оплата аналогічних посад у вашому регіоні. У тому випадку, якщо зазначена в оголошенні оплата значно завищена - швидше за все, це чергова принада.