rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Пятница, 24 Мая 2019

YouTube Analytics + Google Analytics. Потужні інструменти, що дозволяють по-новому поглянути на розкрутку відео

В даний час купити перегляди на Ютубі досить просто. Досить звернутися до компетентних фахівців, які в точності знають свою справу, і можуть допомогти здійснити дану діяльність.

Кожному блогеру або користувачеві YouTube каналу важливо пам'ятати про те, що купити перегляди на Youtube дешево - це лише мала частина справи, адже потрібно вміти користуватися спеціалізованими інструментами каналами, такими як:

 • YouTube Analytics;
 • Google Analytics і багато інших.

Саме дані програми дозволяють отримати величезну кількість інформації з метою збору аналітичних або статистичних даних про той чи інший ролику. Варто зазначити, що для аналізу каналу необхідно скористатися інтеграцією Google Analytics. Це дозволяє отримати широкодоступними додаткову інформацію не тільки про кількість переглядів, але, а так само про лайок, дізлайках і додатковому трафіку.

Як зв'язати дві аналітики?

Багато людей задаються питанням про те, як зв'язати дві аналітики, такі як YouTube Analytics і Google Analytics? Компетентні фахівці стверджують, що для цього необхідно слідувати інструкціям:

 • створити в google analytics спеціалізований ресурс для власного каналу youtube;
 • скопіювати індіфікатор відстеження каналу;
 • на youtube-каналі включити спеціалізовані настройки;
 • перейти на сайт;
 • вставити існуючий індіфікатор.

Після здійснення таких дій, всі існуючі дані, відомості, статистичні цифри будуть надходити безпосередньо в Google Analytics, де можна розглянути недоліки каналу і його популярні матеріали.

Переваги аналізу

Головною перевагою використання такого аналізу є отримання широкодоступної інформації, такої як:

 • оцінка;
 • відстеження переходів;
 • аналіз відвідувань;
 • статистичні відомості для певних каналів або сторінок.

Купити перегляди на Ютубі - не проблема, однак їх також потрібно аналізувати для того, щоб виправдати власну вигоду і знизити витрати на залучення нового трафіку. Важливо пам'ятати, що купити перегляди ютуб - це досить ефективно тільки в перші кілька днів. Надалі все одно доведеться здійснювати дану діяльність неодноразово, щоб повернути відео в топ.