rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 15 Июля 2019

Як знайти гарне робоче місце в Польщі?

Щоб отримувати заробітну плату вдвічі, втричі, а то й більше мінімальної, можна поїхати на роботу в ЄС. Один з хороших варіантів - працевлаштування в Польщі. Ваша справа - вибирати сезонну роботу на весну, літо, зиму або осінь; або працевлаштуватися на більш тривалий термін. Як можна знайти офіційну роботу? Багато вакансій виставлено в Інтернеті, проте така робота може бути ризикованою. Набагато краще спочатку звернутися до кадровому агентству, яке буде супроводжувати весь процес вашого працевлаштування, до приїзду на вибране місце роботи. Дуже важливий момент - отримання роботи саме за контрактом. Такий контракт з вами буде підписаний ще на батьківщині. Для цього вам також знадобиться робоча віза в Польщу. Відповідно, ваша робота буде повністю легальною, а ви будете впевнені в відсутності ризиків при переїзді в іншу країну.

Пошук кадрового агентства

Отже, ми вже розібралися, чому необхідно шукати роботу в Польщі саме через кадрове агентство. Це повністю безпечно, а ви не витрачаєте зайвого часу на збір документів і оформлення контракту. Плюс, для вас завжди підберуть хорошу вакансію від роботодавців. До якого з агентств краще звернутися? Тут ви зможете докладніше дізнатися про працевлаштуванні в Польщі. Плюс, вам допоможуть відкрити робочу візу в Польщу. А це заощадить чимало вашого часу. Давайте дивитися, які вакансії вам можуть запропонувати.

Працевлаштування

Ви зможете отримати легальну роботу без знання мови, якщо ще не вивчили польської. На які посади в такому випадку ви можете претендувати?

Можна влаштуватися на наступні місця:

  1. будівельник;
  2. сантехнік;
  3. зварювальник;
  4. покоївка;
  5. столяр;
  6. різноробочий;
  7. кухар.

Завдяки офіційному працевлаштуванню в Польщі буде можливість заробити собі на хороший відпочинок, придбати необхідні для сім'ї речі. Ви зможете продовжити трудовий договір з роботодавцем, якщо вас влаштують умови праці. Зробити це також допоможе кадрове агентство, яке ви виберете.

Вам обов'язково знадобиться робоча віза в Польщу . Взагалі, кадрове агентство Visa Pro займається оформленням документів на всі види віз, в тому числі на туристичну візу, національну візу, візу для студентів, візу за покупками, гостьову візу і робочу візу. Остання і буде вас безпосередньо цікавити.