rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 17 Июля 2019

Як змінити спосіб харчування без стресів

Рішення перейти на правильне харчування (хоча поняття «правильне» – відносне) найчастіше спостигає практично будь-яку людину. Люди, які хочуть схуднути, спортсмени, ті, хто хочуть поліпшити загальне самопочуття - і багато інших хочуть відмовитися від усіх так званих шкідливих продуктів і нормалізувати графік прийомів їжі. І не менше половини з них через кілька днів або тижнів зриваються. У чому ж причина? У статті буде розказано, як переходити на інший тип харчування без стресів і шкоди для організмів і без подальших зривів.

Правило перше – рухайтеся поступово. Організму властиво адаптуватися до будь-яких змін, в тому числі харчових. Але йому для цього потрібен час, і чим глобальніше зміна – тим більше часу потрібно. Позбавляйтеся від шкідливих харчових звичок по черзі, одна за одною, а не від усіх разом. Якщо ви виявили, що абсолютно неправильно розподіляли поживні речовини протягом дня, налагоджуйте прийоми їжі поступово. Оптимальний варіант – це робити маленькі підконтрольні зміни, які даються легко: наприклад, для початку перестати їсти торти і булочки після 21.00. І робити наступний крок, коли адаптувалися до попереднього.

Правило друге – замінюйте. Якщо у вашій їжі багато продуктів, які б ви не хотіли вживати, почніть їх замінювати. Універсальний «засіб» заміни – це овочі та фрукти. Наприклад, хочеться з'їсти шаурму – з'їжте два банана або жменю горіхів. При цьому пам'ятайте про перше правило: не потрібно намагатися замінити все «шкідливе» разом.

Правило третє – не намагайтеся бути ідеалом. Дозволяйте собі іноді невеликі поступки, наприклад, влаштуйте собі цілий день походів по улюбленим кафе або замовте метрову піцу. Краще робити це усвідомлено раз на 2-3 тижні, ніж в прямому сенсі зірватися через жорстких обмежень. Такі дні відпочинку допоможуть по повній задовольнити ваші смакові рецептори, щоб потім з новими силами повернутися до більш правильного режиму харчування.

Те, що сказано вище, більше відноситься до випадків, коли треба зменшити кількість споживаних продуктів або нормалізувати час їх прийому. Але буває і навпаки: людина починає займатися спортом, і їй доводиться більше їсти для нормального відновлення і прогресу. При цьому раніше цій людині було достатньо 2-3 прийомів їжі в день. В такому випадку можна звернутися до спортивного харчування, а саме до гейнеру або протеїнів. Це білково-вуглеводні суміші і білок в чистому вигляді відповідно. З їх допомогою стане простіше набирати денну норму поживних речовин, не змушуючи себе з'їдати надлишок звичайної їжі. Звичайно, спортпит тільки частково може замінити інші продукти харчування.

Джерело: http://vzglyad.net.ua/sport/yak-dosyagati-sportivnih-tsiley-bez-perenaprugi.html