rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 12 Декабря 2018

Як захистити себе перевіркою на поліграфі при помилковому звинуваченні

В житті і в роботі людини можуть поставити в глухий кут непередбачені обставини. Щоб зганьбити добре ім'я заздрісники часом вдаються до крайніх заходів. Стрімка кар'єра може викликати ненависть в колективі, заздрісний колега запросто домовитися про те, щоб отримати бажану посаду.

Для того, щоб довести свою невинність часто недостатньо слів. Начальство може не повірити, оскільки доводи оббрехати вас людини можуть виглядати більш переконливо. В такому випадку непросто зберегти посаду і взагалі робоче місце. Але, перевірка на поліграфі при помилковому звинуваченні не тільки допоможе відстояти добре ім'я і зберегти посаду, з такими аргументами можна запросто спілкуватися в суд для захисту честі і гідності.

Добровільне проходження поліграфа може розвіяти всі сумніви начальства, а також вивести брехуна, який вас звів наклеп, на чисту воду. Начальство ж оцінить ваші старання і, напевно, стане більш розташоване.

В разі якщо помилкове звинувачення загрожує не тільки звільненням, а й тюремним ув'язненням, то поліграф дасть можливість уникнути проблем. Що рухає людьми, які намагаються зганьбити інших, можна тільки здогадуватися. Втім, часто брехня буває для того, щоб відвести підозри від того, хто бреше. Варто, однак, пам'ятати, що за дачу неправдивих свідчень передбачається кримінальна відповідальність і поліграф допоможе привести брехуна до відповіді і серйозних наслідків.

Якщо на службі сталася надзвичайна пригода (серйозна крадіжка, витік важливої ​​інформації) то під підозру потрапляє весь колектив. Починаються перевірки, які можуть закінчитися неприємними наслідками, а від гніву начальства співробітникам вже не сховатися. Щоб налагодити в колективі відносини, можна запропонувати начальству провести для всіх співробітників, які перебувають під підозрою, тест на поліграфі. Варто зауважити, що проходження такого роду перевірки не тільки виявить винного, але і дасть іншим співробітникам зрозуміти, що начальство завжди тримає ситуацію під контролем. Усвідомлення контролю з боку керівництва додатково дисциплінує співробітників і встановить порядок на робочих місцях.

Якщо ж підозри впали саме на вас, то можна виявити добру волю і особисто пройти тест, пред'явивши результати начальству. Що робити далі вибір за вами. Якщо підозри зашкодили репутації, дійшли до етапу судового розгляду, то можна готувати відповідний позов до суду. Таким чином, ви досягнете справедливості, і можете претендувати на грошову компенсацію за моральну шкоду.