rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Як правильно вибрати потрібну для вас автошколу

Ні для кого не буде секретом, що початківці водії мають більш високий рівень потрапити в серйозну, іноді зі смертельним результатом аварію в порівнянні з досвідченими водіями. І багато з цих нещасних випадків викликані загальними помилками або неповним знанням правил дорожнього руху. А от знання, отримані в хорошій автошколі з кваліфікованими інструкторами, помітно знижують шанси потрапити в дорогу аварію, а іноді і уникнути смертельного удару. При виборі автошколи для вас або ваших близьких, існують деякі очевидні і не настільки важливі моменти, які необхідно розглянути.

Ціна навчання не повинна бути основним фактором. Навчання вашої майстерності водія є одним з найважливіших вкладень. При пошуку школи водіння в Києві, зазвичай є зворотна залежність між ціною і якістю. Хоча й не факт, що найдорожча школа може бути кращою серед інших. Існують безліч причин, чому деякі школи стягують вартість навчання нижчий, ніж інші. Це може бути і застосування більш дешевих і тим самим менш безпечних транспортних засобів, наймання некваліфікованих інструкторів або відсутність комплексного навчального плану.

Переконайтеся, що автошкола має ліцензію. Ліцензовані школи повинні заробити дані повноваження шляхом виконання ряду державних законів і нормативних актів.

Огляд вебсайту автошколи. Ви не можете судити про книгу по її обкладинці, але ви можете отримати досить гарне уявлення про неї, прочитавши її. Те ж саме відноситься і до автошколі і її вебсайтом. Ви повинні знайти час, щоб подивитися, що їх сайт може вам запропонувати. Є сайт професійним і легко їм користуватися? Як щодо змісту: мінімум інформації або всі «розжовано»? Чітко сформульована контактна інформація та легко буде вам згодом знайти автошколу?

Обслуговування клієнтів має бути пріоритетом. Хороший тест для будь-якого сервісу це подивитися, наскільки організовано професійне обслуговування клієнтів. Якщо ви, перш ніж станете клієнтом, помітите погане обслуговування, то хто знає, як вони потім будуть ставитися до вас, як тільки отримають свої гроші. Складіть список хвилюючих вас питань і зателефонуйте в школу початківців водіїв авто. Більшість авторитетних компаній мають добре навчений персонал, який повинен бути в змозі відповісти по телефону на будь-яке ваше питання. І він повинен відповісти з позитивним ставленням до вас.

Яке транспортний засіб пропонується курсанту для проведення практичних занять? Одним з найбільш важливих аспектів підготовки водіїв є транспортний засіб, що використовується для практичної тренування. В основному школи проводять заняття на сучасних автомобілях класу седан. Якщо ви в майбутньому збираєтеся сидіти за кермом позашляховика у якості свого основного транспортного засобу, то має сенс поцікавитися є у них автомобіль такого класу для проведення практичних занять.

Переконайтеся, що інструктори автошколи є професіоналами своєї справи. Ресторан славиться шеф-кухарем, а автошкола - інструктором. Пристойна школа наймає тільки професійних, висококваліфікованих викладачів, щоб вони змогли «на відмінно» вивчити своїх курсантів. Зрештою, ви повинні довірити себе своєму інструкторові, так як вам після навчання доведеться здавати нелегкі іспити в поліції.

Має автошкола кілька різних за часом курсів навчання? Досвідчена професійна школа, як правило, пропонує більше різних варіантів навчання, ніж стандартні основні або мінімальні пакети. Досвідчені інструктори автошкіл знають, що не всі навчаються на однаковому рівні, і деяким курсантам може знадобитися більша кількість годин на теоретичне або практичне навчання. З'ясуйте, пропонуються послуги по різним часовим пакетів навчання або школа працює за стандартною затвердженою програмою?

Переконайтеся, що в школі водіїв є зручний для вас графік занять. Вирішуючи піти на навчання водінню, дізнайтеся у адміністраторів план і розклад теоретичних і практичних занять. Якщо в автошколі є кілька навчальних кабінетів і один або два автомобіля, то, швидше за все, вам доведеться підлаштовувати свій час під їх навчальні години. Пристойні курси водіїв-початківців завжди повинні мати не менше п'яти транспортних засобів різних моделей (і інструкторів), для того щоб курсанти могли вільно планувати заняття в своєму щільному життєвому графіку.

Як ви бачите, вибираючи відповідну автошколу, потрібно ретельно підготуватися до цього питання, а не просто відкрити випадково попалася Інтернет-сторінку будь-якої автошколи, набрати номер телефону і відразу ж записатися. Хоча багато хто так і надходять, знаходячи найдешевший і короткий курс навчання, не замислюючись про недалекому майбутньому. У Департаменті поліції транспортні засоби вважають смертельною зброєю. Тому, перш ніж сісти за кермо «пістолета» будь-якої марки, задумайтеся: чи поставили ви його «на запобіжник», тобто, вивчили ви напам'ять Правила дорожнього руху, до речі, як кажуть професіонали – написані кров'ю загиблих на наших дорогах і навчив вас інструктор залишитися в живих «пострілу» чергового дурня на вашому шляху.