rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 17 Июля 2019

Вибір принтера для чеків

Чековий принтер - незамінний пристрій для кожного, хто починає власну справу. Його перевага в тому, що він є дешевою заміною обов'язкового до застосування фіскального реєстратора з вбудованою пам'яттю. На відміну від касового апарату, принтер чеків, незважаючи на його реєстрацію пристрою в податковій, може використовуватися лише платниками єдиного податку.

Види чекових принтерів

За способом друку ці пристрої діляться на два види:

  • Матричний принтер. Це пристрій відрізняє менша ціна. До його недоліків можна віднести шум при роботі і необхідність регулярної заміни фарбувальної стрічки.
  • Термопринтер. Більш висока ціна апаратів компенсується високою якістю друку зображень, безшумністю і відсутністю необхідності заміни фарбувального матеріалу.

Тому принтери на основі термопечати найбільш популярні і поступово витісняють матричні пристрої.

Критерії вибору чекового принтера

Модельний ряд принтерів чеків широкий, моделі сильно відрізняються за ціною, параметрам і можливостям. Щоб не переплачувати за непотрібні можливості, варто вибрати пристрій, оптимально відповідне поточним потребам.

Увагу слід звернути на наступні параметри:

  • Ширина друку. Існує два стандарти принтерів, що друкують на стрічці 57 і 80 мм. Перший тип підійде для підприємств торгівлі. Вісімдесяти-міліметрові чеки будуть корисні для друку рахунків в ресторанах і кафе.
  • Ресурс термоголовки. Від цього показника залежить термін експлуатації пристрою. Випускаються принтери з ресурсом головки 25, 50 і навіть 100 кілометрів. Чим більше ця величина, тим пристрій дорожче.
  • Інтерфейс підключення до ПК. Чековий принтер - периферійне устаткування, що підключається до POS-системі або ПК через наявні порти. Виробники встановлюють USB, COM-порти (RS232), Ethernet або вбудовані модулі Wi-Fi. Якщо принтер буде розташовуватися біля системного блоку ПК, можна обійтися USB-інтерфейсом. Для роботи на більшій віддалі краще використовувати пристрої з Ethernet-інтерфейсом або роз'ємом RS232. Принтери з Wi-Fi-модулем найбільш зручні незалежно від відстані, але коштують значно дорожче.
  • Наявність драйверів і сумісність з наявною ОС. Цю інформацію важливо отримати перед покупкою пристрою, щоб потім не виявилося, що принтер сумісний з наявним обладнанням або встановленою операційною системою.
  • Зручність заміни витратних матеріалів. Принтери з простою і швидкою завантаженням стрічки скорочують трудовитрати на ці операції. Завдяки цьому вдається уникнути черг і затримок в обслуговуванні.

Якщо ви плануєте друкувати складний логотип або багато інформації, варто звернути ще й на дозвіл друку.