rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 16 Января 2019

Вам цікаві екскурсії по Києву? Тоді ми точно знаємо, що вам потрібно для відмінного дозвілля!

Подорожі в житті людини завжди грали дуже важливу роль. Адже в процесі подібного проведення часу відбувається не просто ознайомлення з визначними пам'ятками тієї чи іншої місцевості, або міста. Але і сприятливий вплив зміни обстановки на настрій і самопочуття, а також отримання величезної кількості позитивних вражень.

А якщо ви запланували тур по столичному регіону в компанії друзів і однодумців, то ми точно знаємо, що вам необхідно зробити для отримання необхідного результату. Це, перш за все, вибір надійного сучасного туроператора, який організовує проведення вільного від роботи часу на найкращому рівні.

Звичайно, пропозицій ви знайдете дуже велику кількість: реновация отеля, але обов'язково скористайтеся нашими рекомендаціями і прийміть пропозиції про співпрацю від компанії «Русь-Тур»! Повірте, у вас не буде жодних підстав пошкодувати про прийняте рішення, так як тут вам забезпечать комфортні подорожі, цікаві екскурсії, сприятливі умови для проживання і чудову місцеву кухню. Відвідайте сайт www.rustour.com.ua, і виберете самі захоплюючі екскурсії по Києву і тури по містах України!

До вашої уваги пропонуються заходи для всіх вікових груп населення. Тут знайдуть підходящі варіанти і дорослі люди, і школярі. Передбачаються пішохідні або автобусні екскурсії, різні тематики та напрямки, а також різну кількість туристів в групі. У будь-якому випадку ви отримуєте можливість оглядово ознайомитися зі столицею, відвідати Києво-Печерської Лаври та інші історичні місця, меморіальні комплекси, архітектурні пам'ятники.

На сторінках сайту ви знайдете вичерпну інформацію по опису всіх турів, вартісних характеристик і умов зустрічі, супроводу і проживання групи. Дуже важливо розуміти, що для успішного освітнього та виховного процесу дітей шкільного віку велике значення мають різні тематичні екскурсії, при якій учні отримують певний обсяг знань за межами навчального кабінету. Крім цього вони знайомляться з новими асоціаціями при відвідуванні підприємств, театрів та закладів культури.

Компанія «Русь-Тур» рада вам запропонувати широкий вибір заходів для дітей, особливо в період шкільних канікул, новорічних та різдвяних свят. При цьому повністю гарантується безпека і доступність турів, чудовий транспортний сервіс і високопрофесійне екскурсійне обслуговування.