rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 16 Сентября 2019

В Україні кількість автомобілів перевищила норму

В Україні кількість автомобілів перевищила норму. Автомобільні дороги переповнені автомобілями, з кожним роком все більше авто виїжджає на дороги міст України. А дороги не призначені для такої кількості автотранспорту. Дороги ремонтують, але мало доріг будується нових. Підсумок на дорогах тісно, всі стоять в пробках. Страждають не тільки водії, але й люди, які їздять у громадському транспорті (тролейбуси, автобуси, маршрутні таксі). А з іншого боку може бути це не так кількість транспорту перевищила норму, як значно відстала дорожня і організаційна інфраструктура. Тобто для цього кількості автомобілів дай ширше дороги з якісним покриттям, додай транспортних розв'язок, то все буде на багато краще. Далеко не всі ці автомобілі нові, багато авто мають дуже великий вік. Авто зараз можна купити за дуже маленькі гроші. За 300 доларів вже можна дозволити собі придбати авто. Інше питання полягає в якості автомобільного пристрою. Як буде їздити авто з вартістю мобільного телефону? А адже таких авто багато.. І на жаль, купують їх особистості сумнівні.

Іноді юнаки, яким виповнилося 18 років і їм дуже хочеться потрапити за кермо, зі своїми свіженькими правами, зробленими всім відомим способом і дуже великими амбіціями. У результаті країна отримує величезну статистику аварій. Дуже шкода, що батьки не забороняють їздити на таких транспортних засобах. Недавній випадок прямий доказ тому. Переконайтеся самі, є інформація по темі: "Відеорепортаж з місця смертельного ДТП в Києві на Берестейської, де розбито три авто. Один загиблий. Троє постраждалих.". Один юнак 1995 року народження став причиною аварії, де загинув юнак 1995 року народження, але який був пасажиром.

Звичайно ж для зрілої людини б/у авто може служити добре і довго. Скільки років не було б Вашому автомобілю, який би він не був пробіг, в будь-якому випадку він потребує гідного догляду. При правильному догляді за машиною, вона може прослужити дуже довго і при цьому чудово виглядати. У хорошого водія повинен бути справний і доглянутий автомобіль, адже від справності авто залежить безпека дорожнього руху.