rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Історія створення перших машин Пежо і Мітсубісі

Історія створення перших машин Пежо і Мітсубісі

У наш час авто – це щось більше, ніж просто засіб пересування. Нинішні автомобілі, якщо не вважати гарного зовнішнього вигляду, містять багато технічних характеристик. Найпопулярніші моделі – Opel, BMW, Nissan, Honda, Mercedes, Audi, Volkswagen, Toyota і багато інших. Але так було далеко не завжди. Зовнішній вигляд перших машин був дуже далекий від ідеалу, так як їх головним призначенням було лише пересування по місту. Стиль і зручність були не властиві даними творінням.

Сайт автоновостей

Популярні автомобільні новини завжди є можливість почитати у нас на сайті. Власникам нових або підтриманих автомобілів напевно варто провести час на сайті автомобільних новин. Тут доступні пізнавальні поради про залізних коней.

В історії землі багато найбільші відкриття відбувалися абсолютно випадково. Часто навіть невелика ланцюжок деяких подій призводить до зовсім несподіваного результату, що трапилося і з першим автомобілем. Не багатьом відомо, хоча це факт – перші креслення машин зробив Леонардо да Вінчі. Пристрій його автомобіля мало привід пружинного типу, що на той час використовувалося для возів, які брали участь у різних парадах. Однак, виробництво налагодити не вийшло. Можливо, люди на той момент поки не готові до реву автомобілів. Багато фахівці сумнівалися, що по цих кресленнях можна щось створити. Однак, в 21 столітті італійські вчені відтворили екіпаж за старовинними кресленнями та підтвердили правильність такого міфу.

  • Перший автомобіль

Прийнято вважати, що творці першого двигуна на бензині Готліб Даймлер і Карл Бенц і сконструювали перший в історії автомобіль. У 19 столітті Бенц зміг отримати патент на засіб для пересування, яке працювало за допомогою бензинового двигуна. Але це був лише екіпаж з 3 колесами, в якому містилося двоє людей. Після оформлення такого очікуваного патенту на своє власне найбільше творіння, його майстер вирішив продемонструвати дане чудо автопрому дорога міста. Автомобіль з-за шуму мотора налякав жителів, що звичайно, сильно засмутило геніального винахідника.

Через деякий час після вищеописаного події Бенцу вдалося доробити свою машину і зробити її на 4-х колесах. Відразу після цього оновлення, в Європі, а потім і по всьому світу почали робити перші автомобілі, які щорічно змінювалися і вдосконалювалися. За матеріалами мітсубісі Рига. І вже зараз є десятки різноманітних автомобільних марок, серед яких можна підібрати і за технічними характеристиками, і за зовнішнім виглядом, і за фінансовим можливостям. Є машини люкс класу, наприклад, Audi, BMW, Toyota та багато інших. Хтось робить машини з традиційним бензиновим двигуном, а інші налагоджують виробництво модних сьогодні і екологічно безпечних електрокарів. Насправді, машина у наші дні – не лише засіб для пересування, але і рівень статусу в суспільстві.