rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 17 Июля 2019

Штендери - прості та ефективні помічники

Штендери - прості та ефективні помічники

На вулицях сучасного міста часто можна побачити світлові короби і величезні білборди зі змінним сюжетом. Такі стаціонарні конструкції часто стоять досить дорого і не є мобільним рекламним засобом. Незважаючи на всю їх ефективність і максимальна відповідність сучасним тенденціям, вони мають певний ряд недоліків, які змушують підприємців витрачатися на інші конструкції з більш розширеним функціоналом.

Сьогодні все більше уваги приділяється мобільним засобам, виконаним з легких, але міцних матеріалів. Виставкові стенди, фото-фони, ролл-апи та багато інших рекламні конструкції виготовляються з ударопрочних матеріалів, які мають невелику вагу і володіють зносостійкими властивостями. Найбільш яскравим прикладом таких конструкцій є виносні штендери. Незважаючи на свою просту схему будови, вони використовуються провідними компаніями вже протягом кількох століть. Чим же вони так популярні?

Головна їхня перевага - стійкість. Такі стенди призначені для використання в основному на вулицях, тому їх підстава є досить широким і часто додатково утяжеляется певним сплавом або фурнітурою. Двосторонні штендери міцно стоять на всіх чотирьох ніжках і добре захищені від зовнішніх пошкоджень і природних процесів корозії металу. Готовий каркас при виготовленні покривається порошковою сумішшю, яка не тільки служить надійним захистом, але і забезпечує стенду хороший вигляд протягом довгих років експлуатації. Якщо ви все ще сумніваєтеся в покупці штендера, зверніть увагу на його асортимент - провідні рекламні компанії пропонують сотні варіантів цієї простої конструкції, починаючи від всіма улюбленого металевого щита на ніжках до фігурного стенду, виконаного за індивідуальним замовленням. Штендер може мати додаткові осередки з пластика або оргскла - це дуже зручно для розташування додаткової кількості поліграфічної продукції. Такий стенд стане незамінним помічникам під час проведення промо-акцій або виставок.

Замовте штендер, щоб залучити нових клієнтів і розширити охоплення своєї цільової аудиторії; цей невеликий і зручний рекламоносій буде притягувати погляди на вулиці і завоює необхідну увагу в приміщенні. Його легко транспортувати в машині і зберігати в будь-якому приміщенні, а завдяки невеликій вазі ви без проблем зможете переставити штендер на інше місце.