rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Рейтинг виробників бюджетних ноутбуків

Чиним залізо ноутбукаНедорогий ноутбук для кого-то - зручна робоча конячка, деякі використовують його в якості медіацентру або засоби зв'язку з друзями і родичами. Якщо ви не використовуєте програми, для яких потрібне серйозне залізо, і не збираєтеся грати на професійному рівні, цілком можна використовувати бюджетні ноутбуки відомих виробників. При виборі варто орієнтуватися на рейтинг брендів, що випускають недорогу, але надійну і зручну техніку.

Lenovo

Ця назва у всіх на слуху. За популярністю цей китайський бренд змагається з Apple, і не випадково: в списку його моделей є цілком якісні і дорогі, а є і простіше. Фірмова «фішка» бренду - гарна якість звуку і графіки. Більшість сучасних моделей працює в автономному режимі до восьми годин, що робить їх бажаною здобиччю студентів.

HP

Хьюліт Паккард пропонує цілком надійну і зручну техніку, яка здатна на багато що. Багато моделей здатні на десятигодинну автономну роботу. У ноутбуків HP безліч різних портів, їх легко можна підключати до сучасних телевізорів, проекторів та іншої техніки. На деякі моделі останніх років поширюється річна підписка на офісні програми, а також щомісячний пакет з 60 хвилин в Skype і цілий терабайт в хмарі.

DELL

У багатьох рейтингах посідає перше місце. Ноутбуки дуже красиві (є нестандартні кольори), компактні. Власники отримують до 100 ГБ в хмарі, а ось власний диск невеликий. Непоганий набір портів, слот для карт microSD, дисплей з підсвічуванням. Користується популярністю у творчих особистостей, яким потрібен персональний ноут для перегляду фільмів, виходу в Інтернет і інших особистих цілей.

Asus

У цього бренду дуже непогана репутація. Ноутбуки «Асус» мають відмінну апаратну частину, рідко ламаються, відрізняються доброзичливим інтерфейсом. При цілком розумною ціною ця техніка має дуже непоганим дизайном і широким набором портів, що полегшують підключення до різної техніки. Особливо гарні моделі на процесорах i3-6006U і вище: вони не тільки забезпечують роботу з офісними програмами, але і здатні потягнути більшість популярних ігор, правда, з мінімальними настройками.

Слабкі сторони бюджетної техніки

Ноутбуки завжди знаходяться в зоні підвищеного ризику. Вони можуть отримати пошкодження при перенесенні, впасти зі столу, отримати порцію пива або мінералки від незручного власника, і так далі. Бюджетні моделі дуже рідко роблять водонепроникними або особливо стійкими до ударів. Комплектуючі у них не дуже живучі, хоча часом трапляються й винятки з правил. Відомі ноути, успішно подолали десятирічний рубіж.

Звичайно, на малопотужних ноута навряд чи вдасться пограти в ігри складніше ферм, зате для написання рефератів, дзвінків друзям і родичам, аматорської обробки фото вони підходять ідеально. Їх нерідко купують для батьків-пенсіонерів, школярів, а часом і студентів. До речі, студенти і самі охоче вибирають бюджетні моделі - їх не так страшно взяти в поїздку.

Не варто забувати, що у кожного бренду свої слабкості. Одні мають слабку графіку або не дуже якісний звук. Інші мають занадто малі кути огляду, так що дивитися кіно або працювати можна лише в певному положенні. У третє слабенька камера, четверті дуже швидко перегріваються, у п'ятих відмовляє батарея, блок вай-фай або летить жорсткий диск. Але якщо ви придбали модель від виробників з верхніх рядків рейтингу, є шанс, що ви не зіткнетеся з більшістю цих проблем - якщо, звичайно, будете берегти свій ноутбук.

Лагодити або міняти?

Як відремонтувати ноутбук на дому Незважаючи на порівняно невисоку вартість, ноутбуки з бюджетної категорії не варто викидати при першій же поломці. Досвід показує, що вони здатні повністю відновлювати свої функції після якісного ремонту. Ви зможете спокійно використовувати техніку ще два-три роки, а тим часом можна спокійно зібрати гроші на стаціонарний ПК або іншу портативну модель.

Звичайно, дуже багато залежить від поломки і конкретної моделі. Бюджетна техніка швидко застаріває (якщо не фізично, то морально), а тому її не стараються зробити супернадійні і досить часто припиняють випуск моделей, через що до них стає складно підібрати запчастини. У питаннях ремонту має сенс покластися на майстра: якщо він говорить, що набагато простіше купити нову модель, краще йому повірити на слово.

Всі роботи проводяться на дому, що дуже зручно для замовника. Ви зможете бути повністю впевнені в тому, що майстер виконає роботу на совість. Сервісний центр надає гарантію терміном від 3 до 12 місяців, так що при ремонті використовуються тільки якісні фірмові деталі.