rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 17 Июля 2019

Рада по розлученню: як може допомогти адвокат?

Під час укладання шлюбу, всі молодята чекають він нього того, що він буде вічний і ніколи вони не доживуть до його розірвання. Наречені мріють, що це буде дійсно так, але результат їх спільного життя іноді стає не таким багатообіцяючим. Хоча на весільній церемонії ніхто і не планує розірвання шлюбу, але нинішня реальна статистика така, що більше 42% перших шлюбів в кінцевому підсумку закінчуються їх розлученням. При повторному створенні сім'ї, пари розходяться ще частіше: кожна шоста пара з десяти припиняє своє існування.

По загальній думці, шлюборозлучний процес завжди напружений дію. Навіть в найсприятливіших обставинах розлучення може стати одним з найболючіших і важких подій в житті колишніх сімейних пар. Тут же виникає і безліч проблем і наслідків процесу зачіпають, як правило, на довгі роки всі залучені в нього боку. Особливо це позначається при розірванні шлюбу сім'ї, у якій є діти. Даний випадок призводить до ще більшого виникненню емоційних важких проблем і, часом, емоції учасників процесу часто бувають занадто високими. Тому, якщо ви хочете провести розлучення менш драматичним для вас самих, то ви повинні найняти собі хорошого адвоката, який буде прагнути уникати якомога більшої дисгармонії для вас. Якими б не були шлюбні проблеми, адвокат з розлучень зобов'язаний допомогти подружнім парам домовитися на прийнятних для них обох умовах.

Перш ніж проконсультуватися з адвокатом і, якщо вас задовольнить розмова з ним, то і згодом укласти з компанією договір, ви повинні розуміти, що отримаєте від його дій на шлюборозлучному процесі. Ви повинні розуміти, що розлучення - це не просте припинення відносин між членами вашої вже колишньої сім'ї. Це і розділ подружнього власності, яку ви і ваш партнер придбали за роки спільного життя. Намагаючись зберегти свою частку власності ви, можливо і стали поганим людиною для своєї другої половини, але на законних підставах ви повинні отримати справедливе поділ майна, набутого під час невдалого шлюбу. В даному випадку тільки адвокат зі шлюборозлучних процесів може допомогти вам встановити свої права на справедливу частку сімейного майна.