rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 17 Июля 2019

Особливості вуличного освітлення

Світлове оформлення вулиць - це те, без чого вже неможливо обійтися. Цивілізований світ постійно зростає і розвивається, і разом з ним прогресує освітлення. Нові типи світильників, способи їх розміщення і місця, яке потрібно висвітлити - все це потрібно враховувати людям, які займаються цим питанням.

Вуличне освітлення є тією межею, яку вже не віднімеш у сучасного світу. Яскраві блискучі вогні міста по-своєму впливають на кожну людину і виробляють своє, унікальне враження. Крім естетичних рис, також важливо розуміти головну роль вуличного освітлення - це створення безпечного шляху для пересування. Від правильності виконання даної функції залежать людські життя і саме тому вона повинна бути максимально якісно виконана. Відмінно підійдуть німецькі вуличні світильники, можна ліхтарі або настінні бра.

Щоб ефективність освітлення була максимальною, потрібно враховувати кілька факторів:

  • Світильники (їх тип, якість);
  • Розміщення джерел світла;
  • Своєчасне включення освітлення.

Мабуть, найважливішим є правильний підбір освітлювальних приладів, адже їх освітлювальні характеристики найбільше впливають на те, наскільки якісний світловий потік. Залежно від місця освітлення і головної мети, яку необхідно досягти, висота і дальність розміщення світильників один від одного, може змінюватися. Якщо це освітлення автомагістралі, то потрібно встановити ліхтарі вище, щоб світло розсіюється на максимально широку площу, якщо ж це парк, то досить купити бра, і встановити їх на висоті не більше трьох метрів і близько одне до одного.

Які світильники для вуличного освітлення найпопулярніші?

Світильники вуличні мають набір якостей, які значно відрізняють їх, наприклад, від побутових освітлювальних приладів. У слідстві того, що головна їхня функція виконується на вулиці, то вони повинні бути максимально стійкими до вологи і пилу, яка обов'язково буде на них потрапляти. Щоб уникнути неприємних наслідків важливо створити освітлювальний прилад, абсолютно захищений від даних факторів.

Щоб мінімізувати шанс пошкодження світильника, потрібно правильно виготовити плафон, а також правильно розмістити освітлювальний прилад. Наприклад, для ландшафтного освітлення використовуються світильники, які мають гарний дизайн, але через певний час їх доведеться замінити, так як яким би не було їх пристрій, природа все рівно бере своє. Створюйте освітлення грамотно і обов'язково отримаєте позитивний результат.